1648
1655
عنوان

برید یه جا بی محلی کنن

696 بازدید | 60 پست

دیشب رفتیم یه سر بزنیم خونه پدرشوهرم البته پدرشوهر مادرشوهرم فوت کردن یه خواهرشوهر مجرد و دوتا برادرشوهر خونه هستن شب قبلش هم سه تا خواهرشوهرام و ...خونه ما دعوت بودن من سه نوع غذا و کلی تدارک دیده بودم ولی دیشب ما رفتیم خواهرشوهر مجردم اخماش تو هم بود و اولش واسه من خودشو میگرفت شوهرم و برادرش رفتن جایی بعد که اومدن جلو شوهرم یه دفعه با من خوب شد درصورتیکه قبلش بی محلی میکرد خیلی ناراحت شدم چون من میان خونم خیلی محبت میکنم انتظار دارم اونا هم حداقل بی محلی نکنن 

یادش بخیر،قدیما شب که میشد میخوابیدیم😴

بهترین قیمت لوازم خانگی نقد و اقساط با گارانتی اصلی رو میتونید اینجا ببینید 

با پرداخت در محل و ارسال رایگان. 

مشاوره تلفنی رایگان هم میدن 02188102710

1522

میترسم به شوهرم بگم بره بهش بگه و دلخوری پیش بیاد ولی تصمیم گرفتم دیگه خونشون نرم اگه گفت چرا نمیای بهش میگم چون اونشب منو محل ندادی انگار خوشت نمیاد بیام خونتون

با منم اینطورن

به جمله ک....ن لقشون ایمان بیار اصلا هم برات مهم نباشه

من میرم خونه مادرشوهرم بامن حرف نمیزنه بعد پسراش میان عین بلبلل میحرفه منم اوایل اذیت شدم دیگه الان برام مهم نیست

واسه کسی که حاضرِ برات بمیره،" دلیلِ زنده بودن باش"
1614

مادرشوهرموذی منم جلوشوهرم باهام خوبه...ولی انقدبه شوهرم گفتم دیگه میدونه دوروبازیاشو

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه پسرم یه صلوات بفرست گلم....مرسی😊به توکل نام اعظمت ...یاالله😊
1432
میترسم به شوهرم بگم بره بهش بگه و دلخوری پیش بیاد ولی تصمیم گرفتم دیگه خونشون نرم اگه گفت چرا نمیای ...

ازین رفتارا متنفرم... 

بچگانه رفتار نکن

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

اخ چقدر منم بدم میاد منم خواهرشوهرم خیلی باهم خوب بودیم مشکلی نداشتیم بعد که رفتم خونه مادرشوهرم دیدم سرسنگینه هم خودش هم دخترش نگو خواهرشوهردیگم خبرکشی دروغ کرده بود منم دیدم اونا محل نمیدن منم محل ندادم بهشون دفعه بعدشم همینطور الانم همشون سرسنگینن باهام لابد باخودشون میگن محلش ندیم ولی خیلی ناراحتم از خدامیخوام سرشون بیاره تا بفهمن 

وقتی کاری میکنین انتظار توقع و جبران نداشته باشید اینطوری دیگه ناراحت نمیشید

انتظار توقع نیست ولی وقتی یکی میاد خونه ادم خیلی زشته براش قیافه بگیری و بهش روی خوش نشون ندی من از این ناراحت شدم

1651