2726
عنوان

نامزدی طولانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 69 پست
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 عذا گرفته منو خونم زلزله اومده انگار به جا کار کردن تو سایتم حوصله ندارم اخه چقدر کا ...

کار چیه من یه ساعت دیگه میخوام برم سر جلسه امتحان 1 درس مونده پا نمیشم بخونم. آیا ما بیمار هستیم؟؟؟؟؟ 

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
🤣 🤣 🤣 بابا آمریکایی

خب والا اصل کاریه هس اسی یه برگ برنده هنــــــوز داری😂😂😂😍

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش من متوجه نشدم. بعد ۷ سال اشنایی یعنی چی؟  چه مدتش دوست بودید؟ چه مدت نامزد بودید و چه مدت ...

4 سال دوستی سه سال نامزدی الانم دوماهه عقدیم دوهفته دیگه عروسیمونه. این چندسال من دانشجوبودم شوهرم درحال کسب و کار و سربازی و.....

کار چیه من یه ساعت دیگه میخوام برم سر جلسه امتحان 1 درس مونده پا نمیشم بخونم. آیا ما بیمار هستیم؟؟؟؟ ...

دمت گرم😁

ندونم والا امروز بایدتا ظهربشورم وبسابم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728
😂😂😂😂 بخدا من ازخدامه. خیلییی منتظر موند بیچاره😟😟

جدی میگم.. من خودم تا یکسال پوستم رنگ شده بود از روزی دودفه حموم رفتن😭😭😭😂😂😂😂

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆

وا اگه اینجوری باشه زن و شوهرا باید بعد ۱۰سال همشون طلاق بگیرن😂

جمع کنید برید سرخونه زندگیتون همه چی درست میشه نترس

ولی اینکه حس کنه تو رفیقشی ک چیز بدی نیس

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
4 سال دوستی سه سال نامزدی الانم دوماهه عقدیم دوهفته دیگه عروسیمونه. این چندسال من دانشجوبودم شوهرم د ...

خوشبخت بشی عزیزم

چند سالتونه؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
نه کار درست وکردی الان هیچ میلی به هم ندارین یعنی؟ 🤔 

چرا داریم.مخصوصا شوهرم خیلی از همه لحاظ میل داره.خودمم همینجور. ولی اون ذوق اولیه رو احساس نمیکنم میترسم.سرد شده باشیم! ولی از لحاظ فیزیکی کشش داریم (ولی ن مثل اولای رابطه که میییی سوختیم)

کار چیه من یه ساعت دیگه میخوام برم سر جلسه امتحان 1 درس مونده پا نمیشم بخونم. آیا ما بیمار هستیم؟؟؟؟ ...

وای خودمم امتحان دارم.درگیر کارای عروسیم هستم!اصلا یک وضعی.میخوام همه کاربکنم الا درس

چرا داریم.مخصوصا شوهرم خیلی از همه لحاظ میل داره.خودمم همینجور. ولی اون ذوق اولیه رو احساس نمیکنم می ...

نترس بابا یه بار عریان بشی دوباره آتیش میگیرید😁

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
چرا داریم.مخصوصا شوهرم خیلی از همه لحاظ میل داره.خودمم همینجور. ولی اون ذوق اولیه رو احساس نمیکنم می ...

خب عزیزم چرا سرد،باشین خب دیگه خیالتون راحته مال همین

نترس بابا یه بار عریان بشی دوباره آتیش میگیرید😁

ایول همینو خواستم بگم 😂😂😂😂منظورمنم همینه😍😂

2706