2410
2553
عنوان

نامزدی طولانی

1001 بازدید | 69 پست

سلام دوستای خوبم.

ما بالاخره بعد 7 سال اشنایی داریم ازدواج می کنیم.

خیلی خوشحالیم. اما یه چیزی که هست خیلی طولانی شد

حس میکنم از همه لحاظ(ج.ن.سی ,شور واشتیاق برای عروسی و....) هردومون سرد شدیم.شوهرمم دیروز میگفت. میگفت حس نمی کنم زنمی.مثل رفیقمی انگار.توی این 7 سال شوهرم خیلی کمکم میداد و کمکم کرد دانشگاه قبول بشم. میگفت همش دوست دارم کمکت بدمو مشکلاتتو رفع کنم مثل قدیما

اون شوق و ذوق اولیه رو نمی بینم توخودم. هنوز حس نمی کنم ازدوااااج رو!

ازاین میترسم درست نشیم! دوستان کسی تجربه شو داشته؟ایابریم سر خونه زندگیمون درست میشه؟

مگه رابطه هم داشتین خیلی نزدیک بودین به هم؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر هرجا رفتم زود تر من اونجا بودی. کلا الان سه چهار نفر بیدارن کلا هرجا میرم میبینمشون😂😂😂😂

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
2720

نه نه.توی چهار سال اول دوستی و بعدشم 3 سال نامزدی هرگز پامونوفرارتر از حد نذاشتیم.همیشه میگفتم بزار ازدواج کنیم توی خونه خودمون باشیم و رابطه مونوشروع کنیم ک قشنگتر باشه. نمیدونم کار درستی کردم یا نه. نکنه سرد شده باشیم؟ باید اول نامزدی رابطه می داشتیم؟

خوشم میاد،تو هر تاپیکی ک الان سر زدم بودی😂😂😂دمت گرم 

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆
دختر هرجا رفتم زود تر من اونجا بودی. کلا الان سه چهار نفر بیدارن کلا هرجا میرم میبینمشون😂😂😂😂

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 عذا گرفته منو خونم زلزله اومده انگار به جا کار کردن تو سایتم

حوصله ندارم اخه چقدر کار😭

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2714

ن عزیزم بذا برین سر خونه زندگی اون هنوز طعم اصلیو نچشیده چرا سرد بشه بذا بکنه بعد،ول کنت نمیسه😂😂😂🙈🙈🙈

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆
نه نه.توی چهار سال اول دوستی و بعدشم 3 سال نامزدی هرگز پامونوفرارتر از حد نذاشتیم.همیشه میگفتم بزار ...

نه کار درست وکردی الان هیچ میلی به هم ندارین یعنی؟ 🤔 

خوشم میاد،تو هر تاپیکی ک الان سر زدم بودی😂😂😂دمت گرم 

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 فضولم

راستش من متوجه نشدم. بعد ۷ سال اشنایی یعنی چی؟  چه مدتش دوست بودید؟ چه مدت نامزد بودید و چه مدت عقد؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ن عزیزم بذا برین سر خونه زندگی اون هنوز طعم اصلیو نچشیده چرا سرد بشه بذا بکنه بعد،ول کنت نمیسه😂😂😂 ...

🤣 🤣 🤣 بابا آمریکایی

2706