2726

دیشب برای اولین بارمیخواستم درست کنم،همش توماهتابه وامیره،دوتاش رو که انداختم یه طرفش سرخ شد،خواستم برگردونم،یهو وارفت،بقیه رو.انداختم بازم وا رفت،همه چی ام انداختم،حالاشما غذایی سراغ دارین که با مواد کوکوی سیب زمینی پخته درست بشه،(دیگه نمیخوام کوکو کنم)مرسی

اگ اندازه هردونه سیب زمینیت ی تخمرغ بزنی دیگه وانمیره

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آب سیبزمینی هاتو کامل گرفتی؟ روغنت داع بود ؟به ازای هر سیب زمینی متوسط یه تخم مرغ زدی؟

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728

توش گوشت مرغ پخته بریز  و خیار شور و وکمی سس مایونز  همون الوویه  میشه. ولی وا رفتنش  بخاطر کم بودن تخم مرغ بوده.  اگر پیاز خام توش بوده ارد کمی میخواسته  و تخم مرغ بیشتر. 

یه نکته،،،، اگه دیدی مواد کوکو وا میره،،  همه رو بریز تو پلوپز.

قالبی دربیاد،،  البته اول کمی روغن بریز.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

آردبایدمیزدی

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
5تا سیب زمینی متوسط سه تاتخم مرغ،یدونه پیاز آب پیازم گرفتم،

مگه پیازمیریزن توکوکوسیب زمینی  

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
5تا سیب زمینی متوسط سه تاتخم مرغ،یدونه پیاز آب پیازم گرفتم،

5تاسیب 5تاتخمرغ میخاد دیگه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2706