2410
2553

اگر حق باشه اره

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

واقعا قلبشو شکستی؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
اره

چطوری؟مجبور بودی ؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

آره مطمین باش.بهتره دلشو به دست بیاری .آه اگر از ته دل باشه و به حق والا خونه خراب میکنه آدمو

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران
اگه حق داشته باشه آره میگن سرمو بشکن ولی دلمو نشکن

خب شاید حق با من بوده ولی اون نفرین کرد تو این دوسال همش فکر میکنم نفرینش میگیره و چیزی میشه😞

مهربونا همیشه بدهکارن😏
2706