1619
1605

اگر حق باشه اره

🌈 به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

واقعا قلبشو شکستی؟

حکیمی به دهی سفر کرد...زنی که مجذوب سخنان او شده بود، از حکیم خواست تا مهمان وی باشد...حکیم پذیرفت...کدخدای دهکده هراسان خود را به حکیم رسانید و گفت: این زن هرزه است! به خانه‌ او نروید...!حکیم گفت: یکی از دستانت را به من بده!کدخدا یکی از دستانش را در دستان حکیم گذاشت. آنگاه حکیم گفت: حالا کف بزن!کدخدا گفت: هیچ کس نمی تواند با یک دست کف بزند!حکیم پاسخ داد: هیچ زنی نمی تواند به تنهایی هرزه باشد! مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند! به جای نگرانی برای من، نگران خودت و دیگر مردان دهکده ات باش...!!!

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522
اره

چطوری؟مجبور بودی ؟

حکیمی به دهی سفر کرد...زنی که مجذوب سخنان او شده بود، از حکیم خواست تا مهمان وی باشد...حکیم پذیرفت...کدخدای دهکده هراسان خود را به حکیم رسانید و گفت: این زن هرزه است! به خانه‌ او نروید...!حکیم گفت: یکی از دستانت را به من بده!کدخدا یکی از دستانش را در دستان حکیم گذاشت. آنگاه حکیم گفت: حالا کف بزن!کدخدا گفت: هیچ کس نمی تواند با یک دست کف بزند!حکیم پاسخ داد: هیچ زنی نمی تواند به تنهایی هرزه باشد! مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند! به جای نگرانی برای من، نگران خودت و دیگر مردان دهکده ات باش...!!!
8
اگه حق داشته باشه آره میگن سرمو بشکن ولی دلمو نشکن

خب شاید حق با من بوده ولی اون نفرین کرد تو این دوسال همش فکر میکنم نفرینش میگیره و چیزی میشه😞

مهربونا همیشه بدهکارن😏
1641

من دوسال پیش با یه اقا پسری دوس بودم اون منو به خونوادشم نشون داده بود ولی همون موقع یکی اومد خاستگاری منم سر لجبازی شوهر کردم.حالا اون این نفرینو کرد.من میترسم😭

مهربونا همیشه بدهکارن😏
خب شاید حق با من بوده ولی اون نفرین کرد تو این دوسال همش فکر میکنم نفرینش میگیره و چیزی میشه😞

اگه حق باتوباشه نفرینش نمیگیره..نفرین ناحق پای خود نفرین کننده رومیگیره

هیچگاه کسی رانفرین نکنید..دنیادارمکافاته فقط نظاره گرباشید
1615