2726
عنوان

بازم سرویس دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 21 پست

خانمی به نظرم مقصر شما هستید که اون اینطور رفتار میکنه . اون در استخدام شماست یا شما در استخدام اون؟ یعنی که چی همش دیر میاد ؟ باید همون یکی دوبار اول که دیر اومد یه برخوردی باهاش میکردید که دیگه جرات نکنه دیر بیاد

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد

من اگر جای شما بودم بهش میگفتم حالا که سر وقت نمیرسی منم نمیتونم بچه رو تو سرما نگه دارم .ما تو خونه میمونیم هر وقت رسیدی پایین زنگ بزن من بجه رو بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش منم اینکارو میکردم همیشه چقدر وایمیسه تا بیاد چ مامان بدی ام بخدا میخام علاف نشن بچه های مردم می ...

نه بابا چرا مادر بدی باشی. من پسرام رو آماده میکنم تا کفششون رو پاشون می کنم میشونم رو دو تا صندلی دم در. تا زنگ زد میفرستمشون پایین. چرا بچه ها علاف بشن مگه دو دقیقه بیشتر طول میکشه. هوا سرده حتما همه درک می کنن

کاش منم اینکارو میکردم همیشه چقدر وایمیسه تا بیاد چ مامان بدی ام بخدا میخام علاف نشن بچه های مردم می ...

عزیزم نگران بچه های مردم نشو .اونا جاشون خوبه تو ماشین واسه خودشون راحت نشستن .  بچه شماگه کله صبح باید تو سرما بایسته گناه داره

2728
من اگر جای شما بودم بهش میگفتم حالا که سر وقت نمیرسی منم نمیتونم بچه رو تو سرما نگه دارم .ما تو خونه ...

همینکارو میکنم

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی
چی بوق بزنه؟ من بچه کوچیک دارم، صبح ها با صدای بوق سرویسا بیدار میشه طفلک و همه ش گریه میکنه.

مگه چقد بوقش بلنده سرویس دختر همسایمون یکسره بوق میزد یبار تذکر دادیم الان یه تک بوق میزنه خواب بچت خیلی سبکه