2703
2553
عنوان

بازم سرویس دخترم

415 بازدید | 21 پست

الان یک ربع دخترم وایساد ولی سرویس اش نیومد زنگ هم زدم خاموش بود منتظرم ببینم چه توجیهی برای این کارش داره صبح ها هم‌همش دیر میکنه الانم دو هفته اس میگه کار دارم یکی دیگه رو فرستاده جاش موبایل دو تاشونم امروز جوابگو نبود چیکار کنم؟خیلی بی مسوولیت ان تو این هوای سرد دخترم یک ربع وایساد آخرشم خودش پیاده رفت

بنزین الهی خیر نبینی ارزون که نشدی هیییچ کاربری نازنیم هم ترکوندی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خصوصیه یا مال مدرسه است؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2456
چند سالشه ، خودت همراهیش میکردی نمیزاشتی تنها بره همخ سرویسها مسئول دارن باید با اون حرف بزنی

آخه بچه کوچیکم خواب بود دلم خون شد بخدا زنگ زدم مدرسه گفتن رسیده سر کلاسه

2714
خصوصی

الان که اول ماه نزدیکه بگو دیگه نیاد مال مدرسه رو بگیر دقیق تر هستن 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
اگه برای مسیر منزلتون راننده ی دیگه ای هست راننده اشو عوض کن درغیر این صورت به شوهرت بگو زنگ بزنه با ...

وسط سال فک نکنم گیرم بیاد

عوض کن سرویسشو منتفرم از ادم های بی مسئولیت

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
طبقه دهم هستیم صدای بوق نمیشنویم

چرا میفرستیش پایین. من به راننده پسرام گفتم سر کوچه تک زنگ بزن بچه ها رو میارم پایین هوا سرده نمیشه بیان سرما بخورن

عوض کن راننده اش رو بچه ها گناه دارن من الان اومدم اداره یخ زدم چه برسه به بچه ها

چرا میفرستیش پایین. من به راننده پسرام گفتم سر کوچه تک زنگ بزن بچه ها رو میارم پایین هوا سرده نمیشه ...

کاش منم اینکارو میکردم همیشه چقدر وایمیسه تا بیاد چ مامان بدی ام بخدا میخام علاف نشن بچه های مردم میگم آماده باشه اونجا

2706