2726
عنوان

دختر۳ماه و نیمه تون رو با لقب زشتو زشتو صدا بزنن چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 82 پست

وای ب دختر منم یکی دو نفر گفتن اون اولا منم حسابی واکنش نشون دادم دیگه هیچکی هیچی نگفت من خیلی رو بچه حساسم خیلی از فکر اینکه کسی ب بچم چیزی بگه قلبم درد میگیره 

خدایا خودت مراقب بچه هام باش❤
فقط عروسمون دیشب گفت اصلا دیشب حالم بدبود خوابم نمیبرد که چقد بیشعوری در اورد

رو خواستن گفته.من بچه دوستم واقعا دوسش دارمااا یعنی اینقدر ببینمش میچلونمش بهم و میخورمش اما هی میخوام سربه سرش بذارم میگم زشتووو اخه تو زشتو چی داری من میخوامت. زشتو رو بدی نگفته زیادی حساسی

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جونم انشاالله  خدا محافظش باشه
من باشم همونجا یه چیزی میگم ، حتی نمیزارم شوخی کنن ،وگرنه تا آخرش به خودشون اجازه میدن هی هر حرفی دوست دارن بزنن به نظرم ناراحتیتو با احترام بروز بده بالاخره یکمی خودشونو جمع میکنن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2728
یه سری ادماانگاربی فکرحرف میزنن ناراحت نشویباربتوپ بهش حساب کاردستش میادمنم دخترم دوسالش بودیه فامیل ...

ایول بهت حداقل دلت خنک شد جای من بودی چی میگفتی اخه من دیر ب دیر پیش مادرم و مادرشوهرم اینا میرم چون نزدیک نیستن بچم رو میبینن نازش میکنن دوستش دارن جای من بودی کسی میگف چی جواب میدادی

ی جواب تپلم به این بده 

اخرش هم من پیامش میدم که دیگه این حرفش رو تکرار نکنه نمیتونم اروم بشینم 

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم
عروستون گفت يا مامانت؟؟

عروسمون

خدامنو ببخشه بخدا خودش پوستش سبزه تیرس تازه دوتا بچش هم از شوهر قبله با پولش داداشم رو خام کرد

ایول بهت حداقل دلت خنک شد جای من بودی چی میگفتی اخه من دیر ب دیر پیش مادرم و مادرشوهرم اینا میرم چون ...

پیام دادن درست نیست بنظرم.بهترا توهمون موقعیت هروقت گفت خیلی قاطع تذکر بدی.اونم باید شعورش برسه که دیگه تکرارنکنه

دلم میخواد بهش پیام بدم بگم حق نداری اینجور ب دخترم بگی  حتی همسرم صبح میگفت زهرا دیدی چندبار ب ...

همچین توروش وایسادیگه همچین حرفی نزنه..

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
خداییش نازه😍😍😍😍 نذارکسی با لقب صداش کنه😤😤😤😡😡😡😡

اولین باره اینجور گفت اصلااااا نمیزارم بهشم گفتم خودتی چیکار دخترم داری دلت میا

ولی باز داشت میگفت باید اگه تکرار کرد ایندفعه باخاک یکسانش کنم

ایول بهت حداقل دلت خنک شد جای من بودی چی میگفتی اخه من دیر ب دیر پیش مادرم و مادرشوهرم اینا میرم چون ...

من بودم ی کم سرسنگین میشدم باهاش بعدکه گفت چی شده میگفتم ترجیح میدم باهات کمترردرتماس باشم لحن بیانت خدایی نکرده روی بچه ام تاثییرمنفی نذاره دوس ندارم بچه ام عقده ای بودن ویادبگیره وب دیگران متلک بندازه 

کارخوب وخدامیکنه باهیچکس حرف نمیزنه

خیلی که حساسیت نشون بدی میشه نقطه ضعف، 

من که خودم قبل از این که کسی بگه میگم خدایی ببین چه زشته 😂 بعد همه تو رودربایستی میگن نه بابا خیلی خوشگله😂😂😂😂 ولی جدا از شوخی، حساسیت نشون نده اگر زیاد گفت بگو اره ولی قیافه مهم نیست، مهم شانس و اقبال و پیشونی هست 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
عروسمون خدامنو ببخشه بخدا خودش پوستش سبزه تیرس تازه دوتا بچش هم از شوهر قبله با پولش داداشم رو خام ...

بچت خيلي نازه

حالا ك  بچه هاي داداشت نيستن تو هم يا تذكر بده بگو رو گل من اسم نذار

با بگووو وااااجيگر مامانشه و خوشگله و ....٠

تكراركرد مقابله ب مثل كن تو هم اسم بذار

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2706