2726
عنوان

دختر۳ماه و نیمه تون رو با لقب زشتو زشتو صدا بزنن چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 82 پست

یه سری ادماانگاربی فکرحرف میزنن ناراحت نشویباربتوپ بهش حساب کاردستش میادمنم دخترم دوسالش بودیه فامیل همسرم سه تادختردداشت ک کوچیکش همسن من بودومجردبعدهی میگف دخترت زشته میمونه رودستت من چن بارهیچ نگفتم یسری دیه گفتم فداسرم ی دونس شریک خودم وباباشه چراشوهرش بدم بعدشم سه تاکه ندارم نگران باشم تهش ی دونس قدمش روچشمام ازاونروزکل خاندان شوهرم سکوت کردن دیگ هیچی نگفتن ونظردرمورددخترم ندادن😂😂😂جالب اینجاس دخترمن زیباترین بچه اون طایفه اس من نمیگمااااااهمه میگن

کارخوب وخدامیکنه باهیچکس حرف نمیزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم میخواد بهش پیام بدم بگم حق نداری اینجور ب دخترم بگی  حتی همسرم صبح میگفت زهرا دیدی چندبار بهش میگف زشتو اعصابم خورد شد 

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم
2728

من به دخترم میگم زشتو

وقتایی که خیلی خشگل میشه یه تعریف میکنیم بعدش میگم زشتوی خودم

دخترمم عاوت کرده و میخنده جون منظورمو میدونه

اینجا که بجه نخان چشم بخوره میگن زشتو

یا میگن چقدر سیاه اه اه

عروستون گفت يا مامانت؟؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.

[QUOTE=] زشته؟؟ [/QUOTE]

گوگولی  

نخیرررر اصلنم زشت نیست.

یه جوری توروش وایسا نزار به بچت اینجوری بگن.وقتی متوجه بشه ک بهش چی میگن نمیدونی دراینده میتونه چقد رو اعتماد به نفسش اثرمنفی بزاره؟

اجازه نده بگن حتی اگه به شوخی هست

منم بعضا فک میکنم احمقی به اون بزرگی چطور تو مغز به اون کوچیکی جا میشه ،بعضیا چقد حوصله دارن فقط متلک بندازن یا اصلا همه چیوو مسخره کنن کمبود فرهنگ فرهنگ فرهنگ

خدا حفظش کنه دخترتم خیلی خوشگله

2706