1480
1605
عنوان

دختر۳ماه و نیمه تون رو با لقب زشتو زشتو صدا بزنن چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 82 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من به دخترم میگم زشتو

وقتایی که خیلی خشگل میشه یه تعریف میکنیم بعدش میگم زشتوی خودم

دخترمم عاوت کرده و میخنده جون منظورمو میدونه

اینجا که بجه نخان چشم بخوره میگن زشتو

یا میگن چقدر سیاه اه اه

چالش لاغری تا عید💙وزن شروع چالش77💙وزن فعلی 71:100💝 هدف اول 67💝 هدف دوم 62💝💪👩
1613

[QUOTE=] زشته؟؟ [/QUOTE]

گوگولی  

نخیرررر اصلنم زشت نیست.

یه جوری توروش وایسا نزار به بچت اینجوری بگن.وقتی متوجه بشه ک بهش چی میگن نمیدونی دراینده میتونه چقد رو اعتماد به نفسش اثرمنفی بزاره؟

اجازه نده بگن حتی اگه به شوخی هست

قدرت یک مرد ، به اندازه لبخند زنی است که ، درکنار او ایستاده است....

منم بعضا فک میکنم احمقی به اون بزرگی چطور تو مغز به اون کوچیکی جا میشه ،بعضیا چقد حوصله دارن فقط متلک بندازن یا اصلا همه چیوو مسخره کنن کمبود فرهنگ فرهنگ فرهنگ

خدا حفظش کنه دخترتم خیلی خوشگله

1620

وای ب دختر منم یکی دو نفر گفتن اون اولا منم حسابی واکنش نشون دادم دیگه هیچکی هیچی نگفت من خیلی رو بچه حساسم خیلی از فکر اینکه کسی ب بچم چیزی بگه قلبم درد میگیره 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی دخترم فاطمه و پسر توراهیم محمدعلی یه صلوات بفرستید ممنونم 🙏🙏 خدایا مراقب همه فرشته هایی که بهمون دادی باش 
فقط عروسمون دیشب گفت اصلا دیشب حالم بدبود خوابم نمیبرد که چقد بیشعوری در اورد

رو خواستن گفته.من بچه دوستم واقعا دوسش دارمااا یعنی اینقدر ببینمش میچلونمش بهم و میخورمش اما هی میخوام سربه سرش بذارم میگم زشتووو اخه تو زشتو چی داری من میخوامت. زشتو رو بدی نگفته زیادی حساسی

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  

ای جونم انشاالله  خدا محافظش باشه
من باشم همونجا یه چیزی میگم ، حتی نمیزارم شوخی کنن ،وگرنه تا آخرش به خودشون اجازه میدن هی هر حرفی دوست دارن بزنن به نظرم ناراحتیتو با احترام بروز بده بالاخره یکمی خودشونو جمع میکنن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
یه سری ادماانگاربی فکرحرف میزنن ناراحت نشویباربتوپ بهش حساب کاردستش میادمنم دخترم دوسالش بودیه فامیل ...

ایول بهت حداقل دلت خنک شد جای من بودی چی میگفتی اخه من دیر ب دیر پیش مادرم و مادرشوهرم اینا میرم چون نزدیک نیستن بچم رو میبینن نازش میکنن دوستش دارن جای من بودی کسی میگف چی جواب میدادی

ی جواب تپلم به این بده 

اخرش هم من پیامش میدم که دیگه این حرفش رو تکرار نکنه نمیتونم اروم بشینم 

خودت باش  
1523
ایول بهت حداقل دلت خنک شد جای من بودی چی میگفتی اخه من دیر ب دیر پیش مادرم و مادرشوهرم اینا میرم چون ...

پیام دادن درست نیست بنظرم.بهترا توهمون موقعیت هروقت گفت خیلی قاطع تذکر بدی.اونم باید شعورش برسه که دیگه تکرارنکنه

قدرت یک مرد ، به اندازه لبخند زنی است که ، درکنار او ایستاده است....
دلم میخواد بهش پیام بدم بگم حق نداری اینجور ب دخترم بگی  حتی همسرم صبح میگفت زهرا دیدی چندبار ب ...

همچین توروش وایسادیگه همچین حرفی نزنه..

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه پسرم یه صلوات بفرست گلم....مرسی😊به توکل نام اعظمت ...یاالله😊
ممنون    

عکس کو؟

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه پسرم یه صلوات بفرست گلم....مرسی😊به توکل نام اعظمت ...یاالله😊
1639