1648
1605

سلام من هفته ای یه بار خونه مامانم میرفتم قبلا زودتر الان بخاطر دخترم ی بار که اذیت نشه 

رفتم خونه مامانم عروسمون با دوتاپسرش اومدشدید سرماخورده بودن بهشون گفتم مواظب باش پیش بچه من نیان که سرمامیخوره چندروز قبل بردمش دکتر تب کرده خیلی میترسم شوهرمم پیشم بود و حیلی رو بچه حساسه حتی خودش حس کنه میخواد سرمابخوره قرص میخوره تا خوب بشه بعد حالا بچم دست مامانم بود سه ماه و نیمشه هربار پشت سرهمصداش میزد زشتو زشتو۴-۵بار گف

خودت باش  

ول کن بابا بع1یا برا اینکه بچه چشم نخوره میگن بعضیا حسودن بعضیا خلن کلا هر کی یه مدلیه😜

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
زشته؟؟

وای خدا زشتوچیا😅

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522
8

ناراحت نشی ولی مامانت فرهنگ شعور نداره از الان داره شخصیت بچه رو پیش دیگران تخریب میکنه

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍رایان کوچولوم توراهه 😍😍😍برای سلامتیش صلوات میفرستی 😘❤
1523

یه سری ادماانگاربی فکرحرف میزنن ناراحت نشویباربتوپ بهش حساب کاردستش میادمنم دخترم دوسالش بودیه فامیل همسرم سه تادختردداشت ک کوچیکش همسن من بودومجردبعدهی میگف دخترت زشته میمونه رودستت من چن بارهیچ نگفتم یسری دیه گفتم فداسرم ی دونس شریک خودم وباباشه چراشوهرش بدم بعدشم سه تاکه ندارم نگران باشم تهش ی دونس قدمش روچشمام ازاونروزکل خاندان شوهرم سکوت کردن دیگ هیچی نگفتن ونظردرمورددخترم ندادن😂😂😂جالب اینجاس دخترمن زیباترین بچه اون طایفه اس من نمیگمااااااهمه میگن

کارخوب وخدامیکنه باهیچکس حرف نمیزنه
1639