2726
عنوان

خواب دیدم شوهرم یه زن دیگه داره!

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 32 پست
😶😶🙄😮🤨

تو نی نی سایت حتی اگه بگی با شوهرم رفتیم بیرون هوا سرد بود سرما خوردم همه کاربرا میگن فقط طلاااااااق ،چون اون باعثش شده😂

به خود من صددفعه گفتن فقط طلااااااق

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظرم تو نت سرچ کن درست جوابتو میگیری

سرچ کردم اما زیاد متوجه نشدم.نتونستم جواب بگیرم.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
شوهرم یه کشور دیگه سر کاره زنگ زدم بهش اول صبحی تعحب کرد😂😂😂

همون پس خدا داره بهت هشدار میده😂😂😂

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

من خواب دیدم پدربزرگم و خفه کردم و کشتم این تعبیرش چیه؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2706