2703
2553
عنوان

خواب دیدم شوهرم یه زن دیگه داره!

796 بازدید | 32 پست

یعنی داخل خواب قشنگ داشتم سکته میکردم🤣🤣🤣تا اینکه بیدارشدم فهمیدم خواب بوده؛تعبییرش که خیلی قشنگه میگن خیر و برکت میاره ولی من هنوز حالم گرفته هست!چند وقت پیشم همچین خوابی دیدم ولی تعبیرش نخونده بودم 

اخرش 

فقط طلاااااااااااق

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

جووووونــــــــــــــــزززززز ب خوابت😂😂😂

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆
2714

دیروزم یکی تاپیک زد بود ک خواب دیده شوهرش زن گرفته از خواب ک بیدار شده به شوهرش اخمو اینا میکرده شوهرشم گفته خوب خواب بوده حالا 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍

بیدار شدی خوب بود به شوهرت میگفتی کوش؟زنت کوش

کجاست تا پدرشو در بیارم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2706