1619
1632
عنوان

دیشب خواب بدی دیدم چیکار کنم

153 بازدید | 12 پست

دیشب تو خواب دیدم دختر داییم که هنوز باکره هست حامله شده و رفته بودم پیشش سقط کرده 

بود رفتم تعبیر نگاه کنم سر در نیوردم ولی نوشته بودن بده چیکار کنم

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

صدقه بده،ان شاالله خیره

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞                        فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
1522

اگه خواب و تعببیرش درست بود الان من تو یه قصر  تو جزیره خودم یه جوری زندگی میکردم که پادشاها حسرتشو میخوردن

ماسک موی لوریس 65 تومان**نمک ماشین ظرف شویی 20 تومان**شامپو ترسمه بزرگ 70 تومان** 09379266872----کانال تلگر ام ای دی تلگرا م

من شنیدم اگه توخواب ببینی دخترمجردبارداره یه غمی بهش میرسه ولی خودم بارهااین خوابوراجع به اطرافیان دیدم وچیزی نشده نگران نباش

ماهی همیشه تشنه ام درزلال لطف بیکران تو   میبردمرابه هرکجاکه میل اوست موج دیدگان مهربان تو  
8

نگران نباش خیره انشاالله،شایدحرفی بشنوه ازکسی وکمی ناراحت بشه همین،مثلا ازدوستی که غیبتشوکردن

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه