2726
😁😁😁😁وا چشونه مگه . 18 خودم شوهریم25      

ب پای هم پیرشید عزیزم 

شوخی کردم    

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

وا خاک بر سرم  منظورو بد برداشت نکنین جان خودم منظورم چیز دیگه ای بود شوهرم گفت چنتا گل بده به بچه خواهرم منظورم بکن بود یعنی کسی که چیزی رو بزور از کسی میگیره یا همون میکنه فعل کندن

ستی77،سابقم به خاطر یه احمق قطع دسترسی شدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نمیدونم چه مرضی دارم همه پیامامون باید حذف کنم     همیشه باید صفحه چت مون سفید باشه & ...

دقیقا شوهر منم این شکلیه

یه پیام از تو گوشیش میخواستم میگم کو کجاست میگه پاکش کردم 😔

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
ب پای هم پیرشید عزیزم  شوخی کردم      

😁😁😁😁همش اسامون همینجوریه.اوکی عزیزم بوچ  

ادمهایی که عشق شون رو مثل کانال تلوزیون عوض میکنن اخرش باید بشینن برفک تماشا کنن😞😞😛

اینم مال من

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706