1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677
1668

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .

😅😅😅😆

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
😁😁😁بفرمایید

چندسالته؟؟  

یعنی پیاماتون در حد دبیرستانی هم نیست...همون راهنمایی   

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

نهلتی تا 1 دسامبر رو رفتم پیدا نکردم 😂😂😂😂. همون حدودا ی چندتا بود ک اونم امپر چسبونده بود ب ماجراهای+18 ختم شد نمیشه گذاشت😂😂😂

برای اولین بار در طول تاریخ میتونیم با لم دادن جلو تلویزیون و هیچ کاری نکردن نسل بشر رو نجات بدهیم!!!اینو هم اگه نتونیم انجام بدیم، همون بهتر که منقرض شیم...😑😑😑..........................تو گیر و دار کرونا... که شستشوها چند برابر شده،بحران کمبود آب رو فراموش نکنیم
1651