2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخوره ادم نیست بیاد درست باهام حرف بزنه شعورم خوب چیزیه فقط دنبال لاس زدنه 

بنظر شما خوبه بیاد به دروغ بگه دوستتون داره بعد چند ماه بذاره بره یا حریم رو حفظ کنه و دوستانه بخنده باهاتون!؟

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
2720
بنظر شما خوبه بیاد به دروغ بگه دوستتون داره بعد چند ماه بذاره بره یا حریم رو حفظ کنه و دوستانه بخنده ...

خب من حالا ی پی گف جوابش دادم خندیدم 

میشه که وایسم.کنارشی ربع بگیم بخندیم 

بعدم ابرو برام میمونه دانشگاه بگن دختر خرابه با مسرا میگه میخنده

خب من حالا ی پی گف جوابش دادم خندیدم  میشه که وایسم.کنارشی ربع بگیم بخندیم  بعدم ابرو بر ...

جالبه

خانما دقیقا به چیزی دامن میزنن که خودشون ازش شاکی و بیزارن وگرنه کجای دنیا خندیدن با جنس مخالف دال بر خرابی طرفه

صلاح مملکت خویش خسروان دانند 

موفق باشین👋

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
2714
جالبه خانما دقیقا به چیزی دامن میزنن که خودشون ازش شاکی و بیزارن وگرنه کجای دنیا خندیدن با جنس م ...

خودش با پسر دیگه تقلب درسی میخوام حسادت میکنه سوال درسی میپرسم بر میخوره بهش من.خودم حرف زدن محترمانه مشکل نمبدونم اونی که اون میخواد بکه بخنده لذت برگبره نشکله اره