1648
1605
عنوان

شوهرم بازسگ شده

3332 بازدید | 132 پست

صبح دخترم حالش خوب نبود چون دیشب خیلی گریه میکردبهش گفتم  اگه میتونی برومدرسه اگه نه بخواب ولش کن ،خودشم میگفت اگه برم حالم بد میشه ،شوهرم اومد به زوربیدارش کرد که بایدبری مدرسه من گفتم حالش خوب نیست چیکارش داری

به زورگفت حاضرشوبرو،منم گفتم وقتی حال نداره چرامیخوای بفرستیش،اینو که گفتم گفت پس هیچکدوم نمیخوادبرن ،یاخودت ببر،بادبه ک و ن ت بخوره،حالا ماشین داره زورش میومد،اگه منم میخواستم ببرم پیاده یابااتوبوس بچه هایخ میزدندخودش مثل خرس رفته خوابیده دستورم میده واسم اش درست کن ،نمیدونم امروزچراسگ شده   بود!بچه هامم نرفتن مدرسه  نمیدونم چکارکنم دیگه گفتم نگران نباشین فرداخودم میام  مدرسه که حالتون خوب نبوده خب چی بگم؟

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

😁 😁 😁 😁 

دخترت چش بود خب؟ 

اون یکی وچرا سوزوند پاشوببرشون پاشو

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
1620

مطمئنم میخواسته خونه خالی کنه  برا سک س اووووف برتو اووووف

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
1641

خب بخاطر گریه کردن چرا یروز غیبت به بچه میدی آخه

بچه ها هم عادت میکنن

حالا عیب نداره سر بسرش نزار کاریه که شده فردا برو مدرسشون

راستی خودت رانندگی بلد نیستی که منت نکشی؟؟؟

ای بابا سگ چیه؟ینی چی

سگ حیوان نجیبی است😅

شما همونی که گفتی اگر برای رابطه نه بگی سگ میشه فرداش؟شاید دیشب نه گفتی 

دوستان گلم یه کاربر چای دیگه هم تو سایت هستن با پروفایل و تاریخ عضویت من 😏ما باهم فرق میکنیم دقت کنید من چای ۷۲ هستم☺
1628