2726
عنوان

تورک خانملار گلسین لوطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 58 پست

سلام ساغول سنن ده صبحون خیرالسون من ده مخلوط بلدم بیشتر متوجه الورام اما صحبت چتینده

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ساغول سنن ده صبحون خیرالسون من ده مخلوط بلدم بیشتر متوجه الورام اما صحبت چتینده

آی جان هارالیسان باجی؟

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران
2728
سلام جیران نار منده وارام😜

سلام گوزل باجی شهرو ده دنن

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران

سلام باجیلار..سحریز خیر اولسون..من تبریزلی،گجه نه بتر قارلیب😍😍

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
سلام گوزل قیز لار منده وارام

سلام خوش گلیبسن باجی هارالیسان؟

آی جان هارالیسان باجی؟

مامانیم زنجان بابام بیجار اریم ده مامانی اردبیل باباسی مغان

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
سلام باجیلار..سحریز خیر اولسون..من تبریزلی،گجه نه بتر قارلیب😍😍

خوش حالیزا تهران دا خبر یوخ

مامانیم زنجان بابام بیجار اریم ده مامانی اردبیل باباسی مغان

نه قشی به به 

2706