1874
1959
عنوان

تورک خانملار گلسین لوطفا

229 بازدید | 58 پست

صاباحوز خیر ایستیرم گورم نچه نفروخ ایندی؟  

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران

سلام ساعول سنن ده صبحون خیرالسون

🏴السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین السلام و علیک و رحمت الله و برکاتو🏴امام مهربونم دلم هواتوکرده کی میشه بیام ضریح اشک بریزم و دلم اروم بگیره خدایا کرونا تموم شه من برم پیششش 😭😔السلام علیک یا علی بن موسی 🙏🙏🙏🙏🙏 امام مهدی العجل العجل 🙏🙏🙏

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983
سلام ساعول سنن ده صبحون خیرالسون

ساغول خانیم جان هارالیسوز؟

جون عزیزانتون برا خلاصی همه ی مریضا از این بیماری یه صلوات بر محمد و آل محمد بفرستین به امید شفای تمامی بیماران
ساغول خانیم جان هارالیسوز؟

تبریزین اطرافینن 

🏴السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین السلام و علیک و رحمت الله و برکاتو🏴امام مهربونم دلم هواتوکرده کی میشه بیام ضریح اشک بریزم و دلم اروم بگیره خدایا کرونا تموم شه من برم پیششش 😭😔السلام علیک یا علی بن موسی 🙏🙏🙏🙏🙏 امام مهدی العجل العجل 🙏🙏🙏
1967
سلام باجی...کیف احوال......من هشترودی ام

سلام باجی چوخ سوندییییم من اردبیلیم

1974

سلام ساغول سنن ده صبحون خیرالسون من ده مخلوط بلدم بیشتر متوجه الورام اما صحبت چتینده

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
سلام ساغول سنن ده صبحون خیرالسون من ده مخلوط بلدم بیشتر متوجه الورام اما صحبت چتینده

آی جان هارالیسان باجی؟

سلام جیران نار منده وارام😜

سلام گوزل باجی شهرو ده دنن

1718