2726
عنوان

يه سوال؟!!

128 بازدید | 14 پست

من از ديروز ١٢ ظهر ترشح خوني ديدم كمرمم درد ميكنه ولي هنوز درداي شكمم شروع نشده چه خبري نميشه پس ؟ من هرجا خوندم نوشته تا نهايتا ٤٨ ساعت زايمان ميكنه ادم بعد از ديدن ترشحات خوني😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دوست عزیز شما مگه کارت بیمارستان ندارید ؟ باید برید اونجا دکتر من از اول تا اخر بارداری فقط لکه بینی و خون زنگ خطرش بود میگفت اگر دیدی سریع خودتو برسون به من . برای دخترم هم لک بینی داشتم رفتم بیمارستان عصر هم اورژانسی سزارین شدم حتما حضوری خودتون رو برسونید دکتر یا بیمارستان یا در تماس باشید 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
دوست عزیز شما مگه کارت بیمارستان ندارید ؟ باید برید اونجا دکتر من از اول تا اخر بارداری فقط لکه بینی ...

كارت بيمارستان كه ندارم با دكترمم حرف زدم بخدا نگفت كه بيا يا چيزي اخه كمرم فعلا درد ميكنه

تا تایپ کردم دیدم با دکتر تماس گرفتید اگر قراره طبیعی بیارید تا خونه اید پیاده روی و اسپند دود کردن میتونه موجب شروع زایمان بشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
تا تایپ کردم دیدم با دکتر تماس گرفتید اگر قراره طبیعی بیارید تا خونه اید پیاده روی و اسپند دود کردن ...

اره طبيعي ميخوام بيارم كمرم درد ميكنه ولي هنوز شكمم شروع نشده به انقباض

2706