2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج یعنی موقعیت مناسب لازم نیست چون سنت بالا رفته با هر کسی زندگیتو ادامه بدی یاد بگیر خودت اول ش ...

گلم من خودم21سالمه واسه کسی پرسیدم . شماکاملادرست میگی اما خب قبول کنیم توایران اگردختربره بالای30سال موقعیت هاش کمترمیشه وبدتر یجورایی!!!

❤💖💛💚
2728

منم ۳۴ سالگی ازدواج کردم و الان خوشبخترینم ، خواستگار داشتم کمابیش ولی یا خوب نبودن یا جور نمی شد خودم شاغل بودم ، و البته اینم شانسی به پستم خورد از بس مشکل گشای بقیه بودم همه برام دعا میکردن

منم ۳۴ سالگی ازدواج کردم و الان خوشبخترینم ، خواستگار داشتم کمابیش ولی یا خوب نبودن یا جور نمی شد خو ...

چه عالی😍میتونم شغلتوبپرسم ؟؟ ایشالا خوشبخت ترباشی🌹

❤💖💛💚

ولی الان یکی از حسرت های زندگیم اینه که چرا زود ازدواج نکردم البته با همین آقا،  خیلی به این قضیه فکر میکنم ، احساس میکنم دیگه پیر شدم الان ۴۰ سالمه یه دختر ۵ ساله دارم و در تلاشم برا بچه دوم ...، اگر موقعیت خوب هست زود ازدواج کردن خوبه 

ولی الان یکی از حسرت های زندگیم اینه که چرا زود ازدواج نکردم البته با همین آقا،  خیلی به این قض ...

اوکی. ولی خوب قسمتت این بوده . خدادخترتوواست نگه داره❤

❤💖💛💚

من ازدواج اولم ۲۴ سالگی بود.. ازدواج دومم ۳۱ سالگی... از ازدواج دومم خیلی راضی ام.. خودم زمین تا آسمون فهمیده تر و پخته تر شدم.. البته این نظر منه.. شوهرم معتقده خیلی بچه ام هنوز ،🤣🤣🤣🤣🤣الآنم ۳۴ سالمه

2706