1619
1605
عنوان

کیابالای 30ازدواج کردن؟

516 بازدید | 33 پست

کیابالای 30ازدواج کردن؟ چرا دیرازدواج کردید تحصیل وکارمانع شد یاموقعیت مناسب نداشتین؟الان راضی هستید؟

خدایاتقدیرم راانقدرزیبابنویس که مادرم ازته دل بخندد😍😍

زیر 30 ازدواج کردم.بعد قراره دوباره بالای 30 ازدواج کنم.جدا شدیم

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ...💔

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

1522
عزیزم خواشتگاررررر نبوووود     اینم شانسی اومد

خودت خونه داری؟ میشه بپرسم شوهرت چیکارس؟ ممنون که صادقانه جواب دادی خوشبخت باشی😘😘

8

ازدواج یعنی موقعیت مناسب لازم نیست چون سنت بالا رفته با هر کسی زندگیتو ادامه بدی یاد بگیر خودت اول شاد و قوی باشی ازدواج همه زتدگی نیست

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
خودت خونه داری؟ میشه بپرسم شوهرت چیکارس؟ ممنون که صادقانه جواب دادی خوشبخت باشی😘😘

امضات منو یاد خودم انداخت...

مامانم همیشه میگفت انشاء الله خدا یه زندگی بهت بده همه حسرتشو بخورن....اولش اینجوری بود اما حالا برعکس شده.

🌷🌷🌷اگه دوست داشتی برای حاجتم صلوات بفرست🌷🌷🌷
1601
شوهرم کارمنده خونه هم ندالیم چنتا زمین رودستمونه

منظورم این بود شغل خودت خانه داریه یانه😂 

مرسی عزیزم ایشالا خوشبخت تربشی

امضات منو یاد خودم انداخت... مامانم همیشه میگفت انشاء الله خدا یه زندگی بهت بده همه حسرتشو بخورن... ...

عزیزم توکلت به خدا ایشالا باززندگیت مث اول بشه

ازدواج یعنی موقعیت مناسب لازم نیست چون سنت بالا رفته با هر کسی زندگیتو ادامه بدی یاد بگیر خودت اول ش ...

گلم من خودم21سالمه واسه کسی پرسیدم . شماکاملادرست میگی اما خب قبول کنیم توایران اگردختربره بالای30سال موقعیت هاش کمترمیشه وبدتر یجورایی!!!

1628