2410
2553
عنوان

آندومتریوز و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1329 بازدید | 135 پست
من استرسو گذاشتم کنار. واسه هرچیزی خدا رو شکر کردم حتی واسه اینکه زبان دارم که تشکر کنم. با وجود بیش ...

خیلی خیلی خوشحالم میشنوم خدا واستون نگهش داره و به سلامتی در آغوش بکشید فرزند نازتون رو. من کیستم فک کنم الان هفت یا کمتره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
نه دیگه عادی اقدام‌کردیم بعد سه ماه شدم میگم آندوت مراحل اولیست چجوری مگه تشخیص دادن واست چون تشخیص ...

گلم من فقط از رو ازمایشca125وسونو گفتن هیچ دردی ندارم هشت ماه اقدامم و نمیشه میگن تخمک کشی وبعد عمل کن بعد انتقال بده 

آره چند سال پیش گفتن لوله سمت راست بسته است 

خوب پس چپ هنوز بازه فقط استرس نداشته باش بسپر به خدا منم با لوله راستم باردار شدم لوله چپ که کلا نداشتم ته تهش هم میکرو می‌کنی اما من مطمئنم بی خیال بشی و خودت رو سرگرم چیز دیگه غیر از بارداری کنی سریع باردار میشی 

خوب پس چپ هنوز بازه فقط استرس نداشته باش بسپر به خدا منم با لوله راستم باردار شدم لوله چپ که کلا ندا ...

اخه ۶ سال گذشته دیگه باید میشد که نشد آخر هفته میرم برای انتقال 

من استرسو گذاشتم کنار. واسه هرچیزی خدا رو شکر کردم حتی واسه اینکه زبان دارم که تشکر کنم. با وجود بیش ...

شمام اندومتریوزید؟میشه بگید درچه مرحله ای بود مریضیتون یعنی کیست زدید؟و طبیعی شدید؟

2706