2410
2553
عنوان

آندومتریوز و بارداری

1329 بازدید | 135 پست

سلام دوستان لطفاً اگه کسی تجربه داره در مورد آندومتریوز بگه. من به آی وی آف حس خوبی ندارم. روش طب سنتی رو پیش گرفتم شماهاکه درگیر این مسیله بودید لطفاً با نظراتتون کمکم کنید تصمیم درست بگیرم

تعداد رای : 3
نظرسنجی
عاایه
1
33%
خوبه
1
33%
راه درمان فقط نوین
1
33%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من استرسو گذاشتم کنار. واسه هرچیزی خدا رو شکر کردم حتی واسه اینکه زبان دارم که تشکر کنم. با وجود بیش از 11سال ناباروری به هزار علت. امروز به امید خدا میرم سونو قلب خیلی التماس دعا دارم🤲🙏😘

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2714
نه دیگه عادی اقدام‌کردیم بعد سه ماه شدم میگم آندوت مراحل اولیست چجوری مگه تشخیص دادن واست چون تشخیص ...

ولی خوب منم اندومتریوز دارم 

کیست دو سانتی اما بخاطر همین اندومتریوز که رحم و تخمدان رو درگیر کرده ۶ ساله باردار نمیشم 

من استرسو گذاشتم کنار. واسه هرچیزی خدا رو شکر کردم حتی واسه اینکه زبان دارم که تشکر کنم. با وجود بیش ...

ازهمه مهمتر بعد چهارسال از9 ماه پیش نیومدم اینجا. تا باردار شدم مجبوری واسه پرسیدن سوالام باز اکانت ساختم

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
چرا اشتباه گرفتم مگه درمورد آندومتریوز تاپیک نزدی منم داشتم به کیست آندومتریوزی اما در مراحل اولیه ب ...

استارتر نیستم اخه بخاطر اون گفتم 

من فقط میخواستم بدونم بعدش ivf شدی یا طبیعی

الهی خداروشکر ایشالا که صدای قلبم بشنوی و خیالت راحت بشه چه خوبه انرژی مثبت 🥰🥰🥰

فدات شم. قسمت همتون ایشالا. 🥰

2706