1619
1632
عنوان

آندومتریوز و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 130 پست

من تو یکی از تاپیکا دیدم با دوسین و سیاه دونه خرما جواب میگیرن تصمیم بر انجام گرفتم و انجام میدم. دردهام خوابیده البته من بادکش گرم هم میکنم و ماساژ میدم شکمم رو

آره انتقال جنین اول عرفان بودم الان بیمارستان پیامبران هزینه هم که خیییلی زیاد شد چون دوبار پانکچر ...

ببخشيد اينجور ميگم. 

فقط كسايي ك طبيعي باردار نميشن اينكارو ميكنن؟؟؟؟

ميشه براي خونه دارشدنم صلوات بفرستين😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
چه خوب چشم ایشالا که میگیره چند تا میزاری ؟؟؟

احتمالا دوتا 

بخاطر اندومتریوز بعد از دوبار پانکچر یبار ۲۸ تا تخمک یبار سی تا تخمک و هایپر شدن هردو دفعه فقط ۴ تا  جنین  برام موند

احتمالا دوتا  بخاطر اندومتریوز بعد از دوبار پانکچر یبار ۲۸ تا تخمک یبار سی تا تخمک و هایپر شدن ...

آره خوب کاری می‌کنی ایشالا هر جفتشم‌ میمونن بی خبرمون نزار واست خیلی دعا میکنم 

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
ببخشيد اينجور ميگم.  فقط كسايي ك طبيعي باردار نميشن اينكارو ميكنن؟؟؟؟

من که یه بچه دارم دومی هم راحت باردار شدم یعنی همون ماه دوم اقدام 

بعدش چون دومی رو سقط کردم و کورتاژ شدم دچار مشکلاتی شدم که نتیجه ش شد ۶ سال ناباروری 

1614
🥰🥰آره بابا فقط استرس رو بریز دور خداییش عکس رنگی هم واسه ما آندو متریوزیا عالیه چون اگه لوله مسدود ...

دکتر برای من ننوشت گفت بااین شرایط عکس رنگی یعنی پخش کردن عفونت تو بدنت🙂

من که یه بچه دارم دومی هم راحت باردار شدم یعنی همون ماه دوم اقدام  بعدش چون دومی رو سقط کردم و ...

اهاا 

همون ميخواستم بدونم من الان يه پسر دارم 

بخوام بچه بعديم دختر باشه. قبول ميكنن انجام بدن يانه؟؟؟؟

ميشه لطفا هزينه اينكاري ك من ميخوامو بگي

ميشه براي خونه دارشدنم صلوات بفرستين😍
تو رو خدا دعا کن اخرین تلاشمه سنم هم دیگه اجازه نمیده اخرین امیدمه 

امیدت به خدا باشه عزیزم فقط اون چیزایی که مربوط به تغذیه و کرم کردم رحم هست رو رعایت کن ان شاالله میگیره تاپیک هست تو همین سایت 

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
تو رو خدا دعا کن اخرین تلاشمه سنم هم دیگه اجازه نمیده اخرین امیدمه 

شما طب سنتی رو امتحان کردید یا مستقیم رفتید آی وی اف؟خدابزرگه انشاالله خدا مطلب دلتون رو بده 

1432
دکتر برای من ننوشت گفت بااین شرایط عکس رنگی یعنی پخش کردن عفونت تو بدنت🙂

آره دیگه عفونت اول باید درمان کنی بعد که قشنگ مطمئنم شدی هیچ عفونتی نداری بعد بری عکس بندازی 

آره دیگه عفونت اول باید درمان کنی بعد که قشنگ مطمئنم شدی هیچ عفونتی نداری بعد بری عکس بندازی 

نه هیچ عفونتی ندارم عزیزم دکترم میگه فیبروم و آندومتریوز نوعی عفونته

1639