1619
1632
عنوان

چرا پریود نمیشم؟

178 بازدید | 24 پست

ماه قبل یه اقدام داشتیم ک من با یک هفته تاخیر پریود شدم...پریودم مثل همیشه نبود....۷  روز قبل دوباره بی بی چک زدم منفی بود....حالا باید ۴ شنبه پریود میشدم هنوز نشدم‌...آخه چرا؟ 

از اقدامم ۵ هفته میگذره.اگه باردارم پس چرا دوبار بی بی چک زدم منفی بود...اگر نیستم چرا پریود نمیشم؟ آخه مال من خیلی منظمه.اصلا عقب نمیفته.

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷🌷🌷اگه دوست داشتی برای حاجتم صلوات بفرست🌷🌷🌷
من ی سوال دارم چند روز بعداز اقدام میتونی بفهمی بارداری یا نه؟؟؟؟

چهارده روز تقریبا

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

شاید کیست داری اسی برو دکتر برات آمپول پروژسترون می‌نویسه باردار باشی که میمونه بچه نبباشی باز میشی

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
شاید کیست داری اسی برو دکتر برات آمپول پروژسترون می‌نویسه باردار باشی که میمونه بچه نبباشی باز میشی

کیست علامت خاصی داره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1614
طبیعینه بدن تو اقدام یکم عقب و جلو میندازه

خب خدا رو شکر...اعصابم خورد بود.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیست علامت خاصی داره؟

بیشتر عقب انداخته و درد و لکه بینی البته کسایی که کمک باروری استفاده میکنم مستعد هستن نه شما 

ن خب اخه یهوویی شد 🤦‍♀️میترسم ،،خواستم بدونم چ موقع میتونم مطمئن بشم

من که ماه قبل هیچ خطایی نداشتم بخدا ..شوهرمم میگه من از خودمم مطمئنم الان باردارم 

صبر کن تا تاریخ پریودیت اگه نشدی آز بده

من چون داخل فاتحه بودم اصلا به بارداری هم فکر نمیکردم چون بچه شیرخوار دارم عقب انداختنم و شوک حساب کردم تا اینکه از حالت تهوع شک کردم و بی بی زدم مثبت بود

من که ماه قبل هیچ خطایی نداشتم بخدا ..شوهرمم میگه من از خودمم مطمئنم الان باردارم  صبر کن تا ت ...

الهی😍انشالا ک بسلامتی بدنیا بیادباشه حتما 💞

لطفا برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید🙏
بیشتر عقب انداخته و درد و لکه بینی البته کسایی که کمک باروری استفاده میکنم مستعد هستن نه شما 

نه درد و لکه بینی ندارم...نمیدونم.حالا شاید تا چند روز دیگه اومد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1523
من که ماه قبل هیچ خطایی نداشتم بخدا ..شوهرمم میگه من از خودمم مطمئنم الان باردارم  صبر کن تا ت ...

وا چطوری میشه؟ یعنی جلوگیری داشتین؟

شوهر من بحدی مواظب بود ک نگو. حالا میگه میخوام ولی من دیگه نمیخوام...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه درد و لکه بینی ندارم...نمیدونم.حالا شاید تا چند روز دیگه اومد.

الان دقیقا چند وقته نشدی ؟

وا چطوری میشه؟ یعنی جلوگیری داشتین؟ شوهر من بحدی مواظب بود ک نگو. حالا میگه میخوام ولی من دیگه نمیخ ...

آره بخدا جلوگیری داشتیم خیلی هم سفت و سخت اصلا هنوز هم باورم نمیشه

ما دوتا بیشتر بچه نمیخواستیم که سومی رو هم خدا داد

الان دقیقا چند وقته نشدی ؟

از ۴ شنبه عقب افتاده...۳ روز...

من همون روز نهایت تا آخر شبش میشدم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1639