2726
عنوان

خانمهای تحصیلکرده با درآمد توی خونه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 77 پست
یاعلی ماستارو میریزن توقیمه😕😕 مگه میخواست بره حوزه یادبیر مطالعات اسلامی بشه  مذهب جای خود ...

میگم ک اصلا ربطی به رشتش نداااشت، ولی خب جزوی از مصاحبه اس که خیلیم جدیه. چند سال پیش ک رفته بود سپاه استخدام بشه بهش گفته بودن چرا اسم پسرت سیروانِ 🙄😳😳😳 یعنی فکر کنننن اخه چرااا اسم پسرمون سیروانه؟؟؟؟؟ گناه بزرگی کردیم فکر کنم. خدارو شکر خودش بیخیال شد و دور سپاه خط کشید. 

فکر به هرکجا که رود، عمل هم به همانجا میرود...
اکثرا همین شرایط رو دارن، شوهر من با کلی کتاب و مقالهو اختراع و مدرک دکترا و ... تاااازه امسال استخد ...

شوهر من ثبت تختراع داره. طراحی برد انجام میده واس کارخونه ها از برنامه نویسی تا ته تهش رو خودش انجام میده اخرش شندرغاز میذارن کف دستش. نظامی هستش

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه جدا از تحصیلات دانشگاهیم که گرافیک بود مدرک بین المللی طراحی دکوراسیون داخلی و بیرونی نمای ساخت ...

طرزتهیه پاستاروبهم میگی عزیزم؟

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
2728
شوهر من ثبت تختراع داره. طراحی برد انجام میده واس کارخونه ها از برنامه نویسی تا ته تهش رو خودش انجام ...

بازم خوبه 😑، شوهر طفلیه من ک افسردگی گرفته بود ۶ سااال بیکار بوود برم به کی بگم؟؟؟؟ با این رزومه بیکار بود... بازم خداروشکر معلم شد 😕😕😕😕

میگم ک اصلا ربطی به رشتش نداااشت، ولی خب جزوی از مصاحبه اس که خیلیم جدیه. چند سال پیش ک رفته بود سپا ...

اصلا استخدامیا داغونن ...

همسر من و نپذیرفتن میگفتن چون عینک میزده ( درحالیکه شش سال اینا ازعمل لیزر چشمش گذشته بود و عینک نمیزنه کلا) بعد باریس مسئولش حرف زدیم گفت اینا اینطورن .. ماعوضشون میکنیم ولی باز نخاله درمیاد توشون 😤😤😥

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
بازم خوبه 😑، شوهر طفلیه من ک افسردگی گرفته بود ۶ سااال بیکار بوود برم به کی بگم؟؟؟؟ با این رزومه بی ...

بازم شکر

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
ببين چرا اينجا موندي تو فقط اينو بگو ،، ارشد فيزيک اتمي داري بنده خدا ، يه ايلتس بده برو اقدام کن وا ...

اتفاقا استادم گفت بیا کارات را بکنم برو اتریش یا مالزی یا نروژ، ولی شوهرم نمیاد باید قید زندگیم را بزنم و برم

دو جا رفتم،بعد فهمیدم فک و فامیل خودشون را گرفتن، خیلی خورد تو حالم

۲ جا کمه،،، سوابقتو بنویس، رزومه بهشون بده.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
اصلا استخدامیا داغونن ... همسر من و نپذیرفتن میگفتن چون عینک میزده ( درحالیکه شش سال اینا ازعمل لیز ...

همش باند و باند بازیه، چند سال پیش هم قرار بود شرکت نفت استخدتم بشه حتی کد پرسنلیش هم صادر شده بود حتی محل کارش هم مشخص شده بود دیگه دقیقه ی نود بهش زنگ زدن که شما نمیتونی بیای سرکار. ته و توی قضیه رو اورد فهمیدیم یکی از اشناهای خودشون جای شوهرم اوردن سرکار... ینی به هر دری میزد کارش درست نمیشد

عزیزم چه رشته سختی خوندی و چقدر موفق شدی ماشالله من رشته اسونی خوندم والان معلمم همیشه حس میکنم افرادی که رشته های سخت خوندن به معلمی علاقه ندارن وبلندپروازن 

امیدوارم شغل موردعلاقتونو پیداکنین وکلی پول وخوشحالی توش باشه اخه این روزا پول خیلی مهمه

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
اتفاقا استادم گفت بیا کارات را بکنم برو اتریش یا مالزی یا نروژ، ولی شوهرم نمیاد باید قید زندگیم را ب ...

چرا ازدواج کردی خببببب 😡😡😡😡 این مردها فقط دست و پا گیرن

2706