2737
2734
عنوان

خانمهای تحصیلکرده با درآمد توی خونه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 77 پست
یکی تو همین سایت پیشنهاد داده توبورس سرمایه گزاری کنم وگفته کمک میکنه تا به سود برسم میخوام ببینم بر ...

چطور کمک میکنه؟راهنماییت میکنه یا پول میدی دستش؟

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
اکثرا همین شرایط رو دارن، شوهر من با کلی کتاب و مقالهو اختراع و مدرک دکترا و ... تاااازه امسال استخد ...

عزیزم همسر منم همین شرایط شمارو داره و انشاالله یه هفته ای می‌ره مصاحبه میشه در مورد مصاحبه یه اطلاعاتی بدید؟ که چیا خیلی مهمه و چیا می پرسن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منظورت از کار کسب درآمد هست یا پر کردن اوقات 

اگر اوضاع زبانت خوبه به نظرم کتاب ترجمه کن یا همون‌طور که گفتند مقاله ترجمه کن 

یک سایتی هست به صورت آفلاین یک آزمون میگیره و تعیین سطح می‌کنه بعد برات متن می‌فرسته ترجمه و ویرایش و تایپ که کردی براش ارسال می کنی و تسویه حساب می کنه . الان من دانشجویی رو میشناسم ماهیانه یک و نیم تا دو میلیون از این راه درآمد کسب کرده

اگر شیرینی پزیت خوبه کیک کافی شاپی می تونی بپزی و کافی شاپ ها ازت خواهند خرید ولی یه ذره چیپ و پر زحمته 

حوصله داری و تدریست خوبه به سایت فرادرس مراجعه کن 

به صورت آنلاین تولید محتوا کن 

باهات قرار داد می‌بنده به صورت دور کاری

نماز و روزه قضا هم میتونی قبول کنی 😂😂😂

سلامت و رضايت شما افتخار من است.متخصص طب سنتي
چطور کمک میکنه؟راهنماییت میکنه یا پول میدی دستش؟

نه گفته راهنمایی میکنه روی کدوم شرکت یا.. سرمایه گذاری کنی 

قرار نیست پولی به خودش بدم

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2728
نه گفته راهنمایی میکنه روی کدوم شرکت یا.. سرمایه گذاری کنی  قرار نیست پولی به خودش بدم

اگه فقط همینه،قصدش صرفا راهنماییه، مگه اینکه مثل شما زیاد باشن که ازشون بخواد مثلا فردا همگی خرید گروهی بزنن.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
اگه فقط همینه،قصدش صرفا راهنماییه، مگه اینکه مثل شما زیاد باشن که ازشون بخواد مثلا فردا همگی خرید گر ...

ببخشید 

درخواست دوستی براتون بدم؟

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
عزیزم همسر منم همین شرایط شمارو داره و انشاالله یه هفته ای می‌ره مصاحبه میشه در مورد مصاحبه یه اطلاع ...

مصاحبه شوهرم اینجوری بود که همشششش از دین و مذهب پرسیدن 😑😑😑😑😑 ینی همه چی سرجاشه ما خیلی خوشبختیم 😑. کتاب نمیدونم شیخ چی چی رو بهش گفتن بخون از همون ازت سوال میشه اخه یکی نیس بگه بابا این رشتش مهندسیه اخه چ ربطی داره. نمیدونم والا ادم میمونه چی بگه، فقط تاسف...

فکر به هرکجا که رود، عمل هم به همانجا میرود...
منظورت از کار کسب درآمد هست یا پر کردن اوقات  اگر اوضاع زبانت خوبه به نظرم کتاب ترجمه کن یا هم ...

سلام، میشه آدرس این سایت ترجمه را برام بفرستی، ممنون میشم

کیک و شیرینی هم بلدم،

2738
باید امکان کار جدید را داشته باشم که واس اونم باید دکترا بخونم، اصلا میدونی زده شدم از درس خوندن، خو ...

ببین برو مدارس غیرانتفاعی، درخواست تدریس بده.

مصاحبه شوهرم اینجوری بود که همشششش از دین و مذهب پرسیدن 😑😑😑😑😑 ینی همه چی سرجاشه ما خیلی خوشبختی ...

یاعلی

ماستارو میریزن توقیمه😕😕

مگه میخواست بره حوزه یادبیر مطالعات اسلامی بشه 

مذهب جای خود ولیکن کتاب شیخ 😮 مهندسی😦

2706