2726
عنوان

خانمهای تحصیلکرده با درآمد توی خونه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 77 پست

منکه جدا از تحصیلات دانشگاهیم که گرافیک بود مدرک بین المللی طراحی دکوراسیون داخلی و بیرونی نمای ساختمان گرفتم، بچه هم ندارما ولی شوهر نمیذاره بیرون کارکنم توخونه نما کار میکنم ساختمون طراحی میکنم البته کارگرافیکی تبلیغات وهرچیزی که فک کنی انجام میدم هم کارای مهندسی هم گرافیکی، نمیخوام بگم خیلی باکلاسم تو خونه هم پاستا درست میکنم برادر شوهرم معون مدرسس میدم بهش میبره مدرسه میفروشه سودشو تقسیم میکنیم کلا درآمد تفریحی

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همدردیم

رفتم دنبال کار. یه مدت هم بیرون کار کردم بچه ام داغون شد برگشتم خونه. پیشنهاد کاری دارم ولی ترجیح میدم دیگه سراغ کارمندی نرم. آمادگی بدنیم خوبه باشگاه میرم عاشق ورزشم دنبال مربی گری هستم انشالله سالن خودمو راه بندازم

🤔
2728

اکثرا همین شرایط رو دارن، شوهر من با کلی کتاب و مقالهو اختراع و مدرک دکترا و ... تاااازه امسال استخدام اموزش پرورش شد اونم چییییی معلم کارو فناوری شده کلاس هفتم و هشتم درس میده😑😑😑. خداییش نخبه های مملکتو خیلی تحویل میگیرن... انشالا کار خوبی گیرت بیاد 

فکر به هرکجا که رود، عمل هم به همانجا میرود...
سلام .تا حدودی

یکی تو همین سایت پیشنهاد داده توبورس سرمایه گزاری کنم وگفته کمک میکنه تا به سود برسم میخوام ببینم برای اون طرف هم میتونه این کمکش براش سود داشته باشه؟

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

منم یکی مثل شما

ولییییی اینو بدون تربیت یه انسان اونم به نحو احسنت هزااااران میلیون و میلیارد ارزش داره

ولی بیکاری ام خیلی بد و مخربه تو خونه یه کاری هر چند کوچیک دست و پا کن اونم نه برا درامد برا سرگرمی خودت

میتونی کارهای پژوهشی انجام بدی ؟ مقاله ؟

باید امکان کار جدید را داشته باشم که واس اونم باید دکترا بخونم، اصلا میدونی زده شدم از درس خوندن، خواستم برم تو دبستان درس بدم، اونم پارتی میخاد

چطوریه؟ میشه در موردش بهم اطلاعات بدین؟ چقدر سرمایه میخاد؟

تو گوگل سرچ کن، مطالبش میاد، باید اول از همه اطلاعات شرکتها رو داشته باشی،برای معامله گری که از دو طریق هستش،،، فاندمنتال یعنی خود شرکت و میزان سودآوریش رو بشناسی که این برا ماها کمی سخته و دیگری تکنیکال که بر مبنای نمودارهای آماری شرکتها و میزان خرید و فروش روزانه‌شون شکل میگیره، که این براماها راحت تره.

مخصوصا اگه با مباحث سریهای زمانی آشنایی داشته باشید.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
اکثرا همین شرایط رو دارن، شوهر من با کلی کتاب و مقالهو اختراع و مدرک دکترا و ... تاااازه امسال استخد ...

خوشبختانه یابدبختانه فقط نخبه پروری میکنند 😒😒

ولیکن بهره نمیبرند😞

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2706