2410
2553

سلام دوستان،من 29 سالمه و ارشد فیزیک اتمی دارم، رتبه24المپیاد کشوری و کار پایان نامه م هم در زمینه نانو و برای اولین بار تو کشور بود، الان توی خنه بچه داری میکنم و خیلی برام سخته که صبح تا شب با بچه سر و کله بزنم، توی شهر غریب هستم و دوتا بچه کوچیک دارم،یعنی کسی نیست که بچه هام را نگه داره، مهد هم روزای سرد و آلودکی هوا تعطیله، بنظرتون غیر از تدریس خصوصی، تو خونه چکاری کنم که درآمد داشته باشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم منم ارشد پلیمرم شاگرد دوم بودم تو ارشد. پایان نامه نانو بود و دراگ دلیوری. دارم بچع داری میکنم😁😁 همین الان تاپیک گلیم زدم تموم شد😁😁😁 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2714
برو بورس.

سلام.شما بابورس اشنایی دارین؟

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2706