1619
1655

سلام دوستان،من 29 سالمه و ارشد فیزیک اتمی دارم، رتبه24المپیاد کشوری و کار پایان نامه م هم در زمینه نانو و برای اولین بار تو کشور بود، الان توی خنه بچه داری میکنم و خیلی برام سخته که صبح تا شب با بچه سر و کله بزنم، توی شهر غریب هستم و دوتا بچه کوچیک دارم،یعنی کسی نیست که بچه هام را نگه داره، مهد هم روزای سرد و آلودکی هوا تعطیله، بنظرتون غیر از تدریس خصوصی، تو خونه چکاری کنم که درآمد داشته باشم؟

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522
1614

سلام همدرد 

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
برو بورس.

سلام.شما بابورس اشنایی دارین؟

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
1641

منکه جدا از تحصیلات دانشگاهیم که گرافیک بود مدرک بین المللی طراحی دکوراسیون داخلی و بیرونی نمای ساختمان گرفتم، بچه هم ندارما ولی شوهر نمیذاره بیرون کارکنم توخونه نما کار میکنم ساختمون طراحی میکنم البته کارگرافیکی تبلیغات وهرچیزی که فک کنی انجام میدم هم کارای مهندسی هم گرافیکی، نمیخوام بگم خیلی باکلاسم تو خونه هم پاستا درست میکنم برادر شوهرم معون مدرسس میدم بهش میبره مدرسه میفروشه سودشو تقسیم میکنیم کلا درآمد تفریحی

همدردیم

رفتم دنبال کار. یه مدت هم بیرون کار کردم بچه ام داغون شد برگشتم خونه. پیشنهاد کاری دارم ولی ترجیح میدم دیگه سراغ کارمندی نرم. آمادگی بدنیم خوبه باشگاه میرم عاشق ورزشم دنبال مربی گری هستم انشالله سالن خودمو راه بندازم

🤔
1651