2726
عنوان

ب شوهرم پول قرض بدم؟

352 بازدید | 24 پست

میگه شاید عیدیمو دیر بریزن دم عید خرجا زیاده تو بهم بده خرج کنیم عیدیمو گرفتم بهت پس میدم 

مجبورم بهش بدم ..میترسم پس نده

شما بودین میدادین

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من دوبار دادم هر دوبار هم پس نداده.فک کن با پول من به خواهر مادرش عیدی داد😠دیگه پشت دستمو داغ کردم یه ده تومتی بهش قرض بدم

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
2728
والا من دوبار دادم هر دوبار هم پس نداده.فک کن با پول من به خواهر مادرش عیدی داد😠دیگه پشت دستمو داغ ...

واای..نه بابا این پول رو هم ک بدم تحت نظر خودم خرج میشه 

شوهر منم پارسال ب همه بچه ها خواهر و داداشاش عیدی داد .در حالی ک اونا هیچکدوم ب بچه های همدیگه ندادن بهش گفتم امسال ب هیشکی نمیخواد بدی

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

راستش من تومالی خیلی دقیقم....ولی چون چاره ای ندارم میدم..اونم حتماجبران میکنه

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
واای..نه بابا این پول رو هم ک بدم تحت نظر خودم خرج میشه  شوهر منم پارسال ب همه بچه ها خواهر و ...

خوب اینطوره بهش قرض بده دیگه

امسالم عیدی ندید به کسی.وقتی خودشون هیچی نمیدن!

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
واای..نه بابا این پول رو هم ک بدم تحت نظر خودم خرج میشه  شوهر منم پارسال ب همه بچه ها خواهر و ...

بذار بده ،میگن هر چی بخشنده تر باشی بیشتر پول دستت میاد اما هر چی آدم ناخن خشکی کنه پول کمتری عایدش میشه

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2706