2703
2553

صدتاصدتا بگیدو قیدکنید ازکدوم ذکر چندتا تسبیح میگیدانشالله حاله همه خوب بشه مریضا ها هم برگردن خونه

الهی و ربی من لی غیرک

من ۱۴تا صلوات میفرستم 

و۱۰۰تا امن یجیب

ان شاءالله به حق امام سجاد همه ی مریضا شفا پیدا کنن...الهی آمین

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

@مامان_سینا40   عزیزم دوست داشتی شرکت کن ؛برای شفا خواهرت

@باشکوه    

@رزعشق    

@مامانبزرگپانیذ    

دوست داشتین شرکت کنید دوستان

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2714

@طلاونقره    

@گیلآوا    

دوست داشتین شرکت کنید

شماهایی ک تواین تاپیکم دست هموتونا می‌بوسم دعام کنین 

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها به عددما احاط بهی علمک

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ان شاءالله به حق فاطمه زهرا حاجت روا بشی عزیزم

100صلوات التماس دعا💔

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2706