2726
عنوان

پدرشوهرمو ناراحت کردم😔

1447 بازدید | 106 پست

سلام بچه ها دیروز خونه ی مادرم بودیم من چندروزی اونجا بودم دیروز همسرم اومد دنبالم ما ماشین نداریم با ماشین پدرشوهرم اومد بعدش پدرشوهرم چندبار زنگ زد گفت زود بیاید به تاریکی نخورید منم گفتم حالا میایم دیگه بعدش هوا تاریک شد باز زنگ زد من جواب ندادم زنگ زد خونه ی مامانم به مامانم که خواهرش باشه گفت بگو زود بیان منم گفتم خب الآن که تاریک شده بیشتر از این که تاریک نمیشه...خلاصه حرکت میکردیمم زنگ زد گفت کجایید زود بیاید منم گفتم دایی چقدر زنگ میزنید میگید زود بیاید من یکی دو ساعت بیشتر خونه ی مامانم بمونم به کسی بر میخوره بعدش گفت من که میگم اصلا چندروز بیشتر بمون منم گفتم خب مگه خونه زندگی ندارم بمونم اینجا فقط میخواستم یکی دو ساعت بیشتر بمونم خلاصه ناراحت شد قطع کرد....اینم بگم یکی از اخلاقای پدرشوهرم زیاد زنگ زدن هست که همه میدونن ولی اعصاب من نمیکشه دوس دارم میرم خونه ی مامانم کسی نگه زود بیاید دیر بیاید تازه صبحشم که شوهرم میخواست بیاد دنبالم زنگ زد گفت اگه میشه امروز نیاد دنبالم برف میاد خطرناکه...دلم میخواد خودمون تصمیم بگیریم برای رفت و آمدمون...الآنم خیلی از دستم دلخور شده میگفت به شوهرم که ازش توقع نداشتم اینجوری جلوم وایسه این جواب من نبود شمارشم پاک میکنم دیگه بهش زنگ نمی زنم و این حرفا....چیکار کنم الآن؟؟؟؟خیلی دوسش دارم به خدا

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

یکمی لوسه بنظر

واکنش همسرت چی بود؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکمی لوسه بنظر واکنش همسرت چی بود؟

همسرم گفت کاش نمی گفتی بابام اخلاقش اینه دیگه همسرم کاری نداره به این چیزا

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

منم خانواده شوهرمو خیلی دوسداشتم خیلی لبخند زدم و سکوت کردم الان ب جایی رسیدم ک جلوشون وایستادم

دیگ بریدم...خوب میشه با مرور زمان...من ک تصمیم گرفتم دیگ‌ مثل قبل نشم ماهی یبار برم ۵دقه بشینم و رسمی و برگردم....مهربونی و محبتم‌ خار شد رف تو چش خودم و وظیفم شد

همسرم گفت کاش نمی گفتی بابام اخلاقش اینه دیگه همسرم کاری نداره به این چیزا

خب اوکیه

چند تا نوشابه واسه دایی باز کنی اوکی میشه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
عزیزم ازش معذرت خواهی کن و بگو دوستش داری و بگو حالت خوب نبوده که اونطور صحبت کردی

امروز یعنی زنگ بزنم نزارم چندروز بگذره

نمیدونم کی زنگ بزنم چی بگم

حضوری دیدیش برو تو کار نوشابه

2706