2733
2734
عنوان

نصفه شبی....😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 161 پست
من اخرین بار خوردم واس دوران بارداریم بود😂😂😂😂

عزیزم😍😍😍

من مجردم ولی مامانم نمیزاره بخورم دیگه

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بچه ندارم ۱ ساله ازدواج کردیم .نه فشار که نمیارم ولی میگم حرف نباشه بگن ما بردیم این نیاورد 😑

عزیزم چ حرفی اون با عمه بودنش اتو میز اتو اورده دستش درد نکنه 

ولی تو با برادرزاده بودنت تو این اوضاع گرونی ب بچه ای اون بخوای طلا بگیری خو اونم باید تو بچه دار شدنی برات طلا بگیره جبران کنه

باباینا چی میگیرن

مامان2عدد شیطون بلام😍👬

منم دلم پیتزا با پنیر فراوون خواست😜😛

یا عدس پلو روشم کره حیوانی بریزی دم بیاد با گوشت حسابی میشه خود زندگی

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
2728
عزیزم😍😍😍 من مجردم ولی مامانم نمیزاره بخورم دیگه

ن دیگ نخور ضرره فشار میگیری ها دختر فردا پس فردا ازدواج کردنی تو باردای اذیت میشی☺

مامان2عدد شیطون بلام😍👬
2738
ن دیگ نخور ضرره فشار میگیری ها دختر فردا پس فردا ازدواج کردنی تو باردای اذیت میشی☺

دیگه نمیخورم خیالت راحت🙃🙃🙃

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
ای وایی من عصری گذاشتم....کجایی بیای خونمون ی عالمه بخوری...خودمم ویارداشتم درست کردم..عزیزم..

فداتشم گلم.خدا نی نی تو دلیتو حفظ کنه.چرا من از همه ی مهربونا دورم؟تو بارداریم فقط مامان بابا و شوهرم به فکرمن که چی دلم میخاد.یکی دوباری هم زنداداشم.همین😢

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
2706