2733
2734
عنوان

چطور شوهرمو وابسته کارش کنم ،

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 22 پست
هایپرمارکت

بله هایپر میشه دزدید ولی کاشیو نمیشه اگه توجه کنی بیشتر مواقع جلوی در کاشی فروشیا همونجوری نمونه ها میمونن بیرون هیچکسم دست نمیزنه چون بادوسه کاشی میخواد چیکار کنه مثلا

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله هایپر میشه دزدید ولی کاشیو نمیشه اگه توجه کنی بیشتر مواقع جلوی در کاشی فروشیا همونجوری نمونه ها ...

بخاطر دزدی من نمیگم ،،من بخاطر بیخیالیش میگم ،بخاطر اینکه هیچی از خودمون بجز یه ساختمون نیمه کاره نداریم ،، و این اصلا فکر نیست به مغازش برسه مشتری جرب کنه

2728
بله هایپر میشه دزدید ولی کاشیو نمیشه اگه توجه کنی بیشتر مواقع جلوی در کاشی فروشیا همونجوری نمونه ها ...

دقیقاتازه لباس فروشی هاهم زیادتمیشه چون همشون دزدگیردارن من میگم دزدگیر😁همون کا ازجلودرنمیشه درکنن ولی برنج چی چیپس چی و...

والا ماکه صب تا شب چسبیدیم ب مغازه چ درامدی داریم مثلا تو این راکدیه بازار ..بزا حداقل بره  خوش باشه فکر و خیال بد بختیاشو نکنه

خوبی کردن ب بعضیا مثل اب دادن ب گل مصنوعیه خودتو خسته نکن ، رگ و ریشه نداره ...
والا ماکه صب تا شب چسبیدیم ب مغازه چ درامدی داریم مثلا تو این راکدیه بازار ..بزا حداقل بره  خوش ...

اونوقت همین یه ذره سرمایه ای هم که داریم و میخوریم یه آبم روش ،در هفته یه مشتری راه میندازه تا هفته بعد پول اینو خوردیم چیزی ازش نمونده تا دوباره بار جدید بخریم 

اونوقت همین یه ذره سرمایه ای هم که داریم و میخوریم یه آبم روش ،در هفته یه مشتری راه میندازه تا هفته ...

همه همینن . خیال شما راحت من خودم این ماه هنوز ی معامله هم نکردم همه نشستن کی میاد پایین بخرن

خوبی کردن ب بعضیا مثل اب دادن ب گل مصنوعیه خودتو خسته نکن ، رگ و ریشه نداره ...
2738