2726
عنوان

چطور شوهرمو وابسته کارش کنم ،

204 بازدید | 22 پست

شوهرم خیلی آدم بیخیالیه ،،مغازمون پایین خونمونه وقتی میره بازش میکنه درشو ،،میزاره میره در مغازه دوستش که چند مغازه پایینتر از خودمونه میشینه اونجا و دیگه فکر مغازه نیس،، منم میبینم و حرص میخورم دعوامون میشه و در آخر من بد دهنی میکنم هزچی فک کنید میگم ،،، دوستان نی نی سایت گفتن بد حرف بزنی بیشتر اذت سرد میشه و محلت نمیزاره ،،، خب الان چکارش کنم بمونه در مغازه خودش فکر پول درآوردن باشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاشی فروشیه ،،نمیشه برم میگه نیا

عزیزم کاشی فروشی عین سوپرمارکت نیست که دم به دیقه مشتری بیاد مثلا کبریت بده شیر بده  کاشیو اگه بفروشه یجا میفروشه خب حوصلش سرمیره میره پیش دوستش چون مشتری شاید درروز یکی دوبار بیشتر نیاد

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور😍😍
کاشی فروشیه ،،نمیشه برم میگه نیا

خب خودش بهترمیدونه حتمامنم عموم کاشی فروشی داره روربین زده خودش میادبالاتلویزیون رومیزنه چای میخوره ناهارمیخوره و...بعدازتودوربین ببینه مشتری اومده میره دقیقاکاشی فروشه

شوهرت تو این اوضاع اقتصادی که به فکر کارش نیست بعید میدونم درست بشه

الان خونه و.مغازه مال خودمون نیست واسه مادر شوهرمه ،،اگه فردا افتاد مرد ما بدبخت میشیم بقیه میان میفروشن 

عزیزم کاشی فروشی عین سوپرمارکت نیست که دم به دیقه مشتری بیاد مثلا کبریت بده شیر بده  کاشیو اگه ...

دقیقا،شوهرمن کلی شاگردداره باوجودشاگردهمیشه ازمغازش دزدی میشه بایدیه دستشویی هم میره بااسترس بره

عزیزم کاشی فروشی عین سوپرمارکت نیست که دم به دیقه مشتری بیاد مثلا کبریت بده شیر بده  کاشیو اگه ...

داداشش بالا خیابونمون مغازه داره انقد مشتری داره گه نگو ،،این اصلا نمیمونه که هم.ن یکی دوتا هم بیان ببینشون

2706