2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه عزیزم واسه خیلیا پیش میاد واسه منم پیش اومده بود

فعلا استراحت کن و فردا برو دکتر

ولی به نظرم الان شوهرتو بفرست داروخونه شبانه روزی یه شیاف پروژسترون بخره بزار تو مقعدت

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2456
نشاسته اگه داری بزن به آب بخور

میشه بگی چطوری چیکار میکنه نمیذاره سقط شه؟

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن

نشاسته خام حل کن تو آب بخور

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

انرژى منفى نده و استرس نداشته باش 

اكثر بارداريا اينجورى شده اروم باش فردا يه شياف سيكلوژست داخل واژنى بزار هر ٦ ساعت يكى

و دراز بكش پاهات از سطح بدنت بالاتر باشه

هيچ اتفاقى نميوفته 

گر نگهدار من آنست كه من ميدانم

شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2714
انرژى منفى نده و استرس نداشته باش  اكثر بارداريا اينجورى شده اروم باش فردا يه شياف سيكلوژست دا ...

چکار کنم. تجربه بد دارم میترسم تکرار شه. لکه دیرم دنیا روسرم خراب شد

🌷توکلتُ علی الله🌷
2706