2726
عنوان

شوهرم سر كوچكترين چيزا دادد ميكشه و بداخلاقي ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرمن وقتی میخای بیدارش کنی وخابش میاد کل طایفه موفحش میده بیدارک میشه یادش میره میگه من کی فحش دادم

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
😑😑😑😑😑😑شوهراتونو ی دست مفصل بزنین ک حسابی مسخره بازیاشونو کنار بذارن

اونموقع  تموم در و همسایه  میفهمن در حال دعواییم  این مدل مردا عجیب زنهای صبور گیرشون میاد  ک الهی بحق پنج تن ال عبا  خیر نبینن ک اینقدر زن هاشونا میچزونن

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
اره بخدا  داد كه ميكشه انگار يه چيزي تو قلبم ميشكنه و فقط باهاش حرف نميزنم تو اين مواقع

چقدر خوبه که حرفی نمیزنی منو میگی بدتر از خودش میشم ینی هزار بار تلافی نکنم اروم نمیشم هردفعه میگم اینسری دیگه سکوت میکنم فایده نداره

اره بخدا  داد كه ميكشه انگار يه چيزي تو قلبم ميشكنه و فقط باهاش حرف نميزنم تو اين مواقع

میدونم چی میگی واقعااا سخته 

من اینجور مواقع والا تحمل نمی یارم جوری میشورمش ک خودش پشیمون بشه نمیزارم چیزی توی دلم بمونه اصلاااا

بخدا تعجب میکنم شماها چ تحملی دارین

شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼
2706