2733
2734
عنوان

کادوبرای آقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 39 پست

خانم من خودم مردم و از دید خودم میگم،

چرا شما خانما فکر میکنید حتما باید یه چیز خاص بگیرید تا خوشحال بشه،جوراب و زیر پوش هم نه،ولی همون گل با جملاتی عاشقانه تر و زیباتر از روزهای معمولی شاید حسی بهش بده که با کادوی چند میلیونی هم عوضش نکنه.

کلا فضا رو رومانتیک کن با نور شمع شام بخورین کلی بهم حرفای عاشقونه بزنین  وای حیف مجردم دلم خو ...

آخی عزیزم انشاالله به آرزوت برسی گلم 

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همیشه همین مشکلو دارم که نمیدونم چی بخرم.یه چیزی برای ماشینش بخر مثلا شارژر که داخل ماشین نصب می ...

الان یه فکری به مغزم رسید 😊تابلوفرش باعکس خودش چطوره به نظرت خوبه؟

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
2731
مرسی فدات❤ پس همینی که گفتم بکن مطمئن باش خیلی خوشش میاد مردا رگ خامشون دو تا چیزه مادرم همیشه میگه ...

ممنون عزیزم قربون مامانت گلم 😘

وای فقط یه بار که نیست همیشه یه جایی گیرمیکنم واقعا بعضی وقتا کادوهام تکراری میشن 

همسرتون محصولات مراقبت پوست استفاده میکنن.

اگه استفاده میکنن، هر دفعه یه چیز حدید برای مراقبت پوست براشون بگیر.

مثل ماسک، شوینده، مرطوب کننده، ضدآفتاب، افترشیو و...

من خودم محصولات مراقبت از پوست هم به همسرم هدیه میدم.

میتونم در این مورد راهنماییت کنم.

خودتون میخواید ببافید؟اگر بخواید بدید بیرون گرون تر از 150 تومن میشه

حالا ببینم چقدر میشه من قرعه کشی دارم ۴۰۰دارم ۲۵۰میدم قرعه کشی شاید بیشتر هزینه کردم 

2738
همسرتون محصولات مراقبت پوست استفاده میکنن. اگه استفاده میکنن، هر دفعه یه چیز حدید برای مراقبت پوست ...

ممنون عزیزم ولی شوهرم اصلاعلاقه نداره به این چیزا فقط عطروادکلن خیلی دوست داره که اونم از بس میخره میاره من نمیخرم

فدات گلم ایشالا یه عمر خوشبخت باشین😘😘😍😍

ممنون عزیزم همچنین گلم 

ما امروز رفته بودیم یه مغازه بزرگ به اسم دنیای اسباب بازی ، ظاهرا واسه بچه ها بود ولی انقدر چیزای خاص و جالب داشت شوهرم مثل بچه ها از ذوقش بالا پایین میپرید به زور آوردمش بیرون !!  

متاهل هستم
حالا ببینم چقدر میشه من قرعه کشی دارم ۴۰۰دارم ۲۵۰میدم قرعه کشی شاید بیشتر هزینه کردم 

مگه فردا نیس؟یه روزه که نمیشه به نظر من همون وسایل برای ماشین اقایون بیشتر خوشحال میشن تا تابلوفرش

2706