2733
2734
عنوان

کادوبرای آقایون

264 بازدید | 39 پست

چی بگیرم برای شوهرم فردا سالگردازدواجمونه تا۱۵۰هزاربیشترهزینه نمیتونم لباس زیادداره خیلی کفش هم زیاد داره ساعت مچی ماشین ریش خلاصه چیزی نیست که نداشته باشه موندم چی بگیرم براش اگه بدونین چقدر رفیق زیاد داره همشون مغازه دارن قیمت خرید میگیره همه چیزو واسه همین همه چی خودش میگیره برای خودش منم اکثرا از همون رفیقاش خرید میکنم ازگردنبندواین چیزاخوشش نمیاد هرسال گیج میشم پارسال رفتم براش یک عالمه شورت و زیرپیراهنی خریدم مدل مدل 😂😂خودش کلی خندید کاش فقط سالگرد ازدواج بود روز تولد حضرت علی روز تولد خودش همیشه مشکل دارم راستی عطروادکلنم خیلی داره اونم از دوستاش میخره 😂

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

جوراب بهترین گزینه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ایندفعه براشوهرم جعبه بوکس میخام بگیرم. چهارصدتومنه. ولی چون نداره خوشحال میشه یا شایدم هدست بگیرم ببین ب چی علاقه داره

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2728

برین رستوران با موسیقی زنده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
هیچی دیگه خوشگل کن فردا یه غذای خوشمزه خم بپز و بهش بگو عشقم امشب میخوام بهت بهترین هدیه رو بدم با ه ...

آره بهترین گزینه است😍😂

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
منم همیشه همین مشکلو دارم که نمیدونم چی بخرم.یه چیزی برای ماشینش بخر مثلا شارژر که داخل ماشین نصب میشه و میتونه گوشیش رو داخل ماشین شارز کنه یا مثلا پایه ی مویاسلی که داخل ماشین نصب میشه
اگه اهل مطالعه هستن یه کتاب باحال براشون بگیر

نه بابا هیچ وقت کتاب نمیخونه 

بستگی به سلیقه همسرت هم داره مثلا من طبق سلیقه همسرم براش عطر هدیه میگیرم یا محصولات مراقبت پوست آ ...

وای فقط یه بار که نیست همیشه یه جایی گیرمیکنم واقعا بعضی وقتا کادوهام تکراری میشن 

2706