2726

امکانش هست فیلمی که حذف شده برگرده به گوشی ؟؟

کاربر قدیمی ام 🙃                                میخوای ثابت کنم😌                                                                                                ۱=عاشق عکس هستین          ۲=کوکو کتلت زیاد درست میکنید                     خلاصه از زمان همون وقیح منم هستم ✌      🚫 لایک نکن مچکر 🚫          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو اون پوشه ديليت شده هات اگه هست هنوز اره

اونجاهم پاک شده ینی دیگه امکانش نیست

کاربر قدیمی ام 🙃                                میخوای ثابت کنم😌                                                                                                ۱=عاشق عکس هستین          ۲=کوکو کتلت زیاد درست میکنید                     خلاصه از زمان همون وقیح منم هستم ✌      🚫 لایک نکن مچکر 🚫          

بك آپ فعال باشه ميمونه 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
از سطل اشغال گوشيم حذف كردي؟

اره 

بك آپ فعال باشه ميمونه 

فعال نبود متاسفانه از همه جا هم پاک کردم 

ینی دیگه امکانش نیست برگرده 

نازي دختربخواب فردابايدبري سركار😁😐

امروز رفتم دربند ظهر اومديم تا عصر خوابيدم خوابم نمياد😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

وای خدا گفتی ایفون دارا 

فکر کردم آیفون خونرو میگی😂😂😂

بعد گفتی فیلم حذف شده گفتم موضوع ناموسیه مزاحم زنگی دارید

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2706