2726
عنوان

علائم بارداری دوم و دو قلو

202 بازدید | 11 پست

دوستانی که دو قلو باردار هستند چه علائمی دارن یا داشتن ، آیا با آزمایش بتا مشخص میشه یا خیر ؟ و دوستانی که برای بار دوم باردار شدن چه علائمی داشتن؟

حقا که غمت از تو وفا دار تر است   
میشه کلا علایم بارداریتونو بگید؟منم تو اقدامم

من خوا۶ر شوهرم داشت از رو بتا فهمید..

ویارشم خیییلی شدید بود تا ا۷ر داشت عق میزد

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه کلا علایم بارداریتونو بگید؟منم تو اقدامم

شکمم نفخ کرده و کمی بزرگ شده ... کم اشتها شدم انگار معدم دیر هضم میکنه غذا رو ... تنم داغه و یه دفعه عرق میکنم و تنگی نفس ...سرگیجه وغیره ... ولی این علائم تو بارداری اولم نبود

2728
شکمم نفخ کرده و کمی بزرگ شده ... کم اشتها شدم انگار معدم دیر هضم میکنه غذا رو ... تنم داغه و یه دفعه ...

خیلی التماس دعا که منم مامان بشم

هیچ مشکلی ندارم فولیکول خوبم داشتم این ماه نمیدونم چرا نمیشه

خیلی التماس دعا که منم مامان بشم هیچ مشکلی ندارم فولیکول خوبم داشتم این ماه نمیدونم چرا نمیشه

ایشالله که خدا یه بچه صحیح و سالم بهت بده ... شما هم برام دعا کن ... بچه اولم رو از دست دادم 

ایشالله که خدا یه بچه صحیح و سالم بهت بده ... شما هم برام دعا کن ... بچه اولم رو از دست دادم 

چشم عزیزم

شهادت حضرت زهرا سمنو میپزیم برات دعا میکنم خدا سالمو صالح تحویلت بده

شما علائمی ندارین؟

فقط یکم سرگیجه😔

آخه اقدام کردم دو روز از روزایی که دکتر گفت فولیکولت خوبه ولی بعدش شیاف داخلی گیاهی داد برا عفونت

نمیدونم ربطی بهم داشت یا نه 

۵ موعد پریودمه دلم نمیخواد بشم

خسته شدم چند سال شوهرم بچه نمیخواست

حالا سنمون بالا رفته مشکلی هم نداریم ولی نمیشه

فقط یکم سرگیجه😔 آخه اقدام کردم دو روز از روزایی که دکتر گفت فولیکولت خوبه ولی بعدش شیاف داخلی گیاه ...

میشه ایشالله ، چن وقته که اقدامی؟