2726
عنوان

جاری مغرور و بی ادب 😤😤😤

2149 بازدید | 59 پست

بچه ها من تازه عروسم یعنی دوسال عقد یه ماه عروسی .جاریم شوهرش نمیتونه رانندگی کنه اون عروس بزرگس من کوچیکه چارتا جاری هستیم منو اون تو خانواده شوهرم چشم رنگی هستیم .جاریم خیلی افاده ایه و خودشو میگیره انگار دختر صدراعظمه😑ما هر مهمونی بریم گروهی این خانم چون شوهرم مزدا داره باید با ما بیاد بچه ها رو شوهرش.با پرایدو اینا نمیاد .اون سمتم مادرشوهرم و این سمتم تین خانوم با بچش منم همیشه وسط میشینم تازه تو ماشینمون اصلا محل به ما نمیده یه جور رفتار میکنه انگار ما سوار شدیم همیشه هم جلو در خونشون پیاده میشیم نه تشکری نه بگه جاتون تنگ شدو نه بگه بفرمایین بالا اصصصصصصلا نمیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشم رنگی جزو امتیازاته؟

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

واقعا تشکر نمیکنه؟؟؟چه بی ادب!!!!

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
2706