2726
عنوان

بیاین اعتراف

103 بازدید | 10 پست

ج رو ژ می گم ج رو ژ😂

و جالبه اگه بخوام درست بگم شدت دار میاد بیرون گاهی هم درست میگم البته😌

چه مرگمه😅؟

و اینکه س رو هم مثل معتادا ش میگم زبونم می خوره به دندونم ش میاد بیرون اینو بر خلاف ج و ژ سخت تر می تونم با تمرکز بگم

با گفتار درمانی مشکلم حل میشه؟تو صحبت کردن و از کلمات مختلف استفاده کردن مشکلی ندارم ولی رو این موردایی که گفتم مشکل دارم

پ.ن:لطفا مسخرم نکنین گناه دارم 😔😔

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم اینجوریم خیلی بده

من خودم زیاد عیب نمی دونم ولی خب اطرافیان عیب می بینن و زیاد بهش توجه می کنن چه بسا که گاهی آدم مورد تمسخرم واقع می شه

عزيزم منكه اصلااينوعيب نميدونم يه تفاوته بانمك ميدونم مهم اينه كه همه متوجه ميشن وشكل كلمه درست تفهي ...

خودمنم باهاش چندان مشکلی ندارم ولی حیف که دید همه مثل شما نیست و گاهی حتی مورد تمسخرشون واقع می شیم