2703
2553

بعضی مردا ظاهرشون فوق العاده شیکو پیکه اما تو زندگی شخصیشون خانماشون میگن فوق العاده کثیفن اصلا بهداشتو تمیزیو رعایت نمیکنن،خودم یکیو دیدم فوق العاده به نظر میرسید ولی داشت با آب جوب دستشو میشست🤢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
طرف مردایی که خیلی خاص هستن نرو، همین 😁😁😁😅

😂باورت میشه طرف از یه ماشین گرون قیمت پیاده شده لباس آنچنانی تنش بود با صلابت راه میرفت دیدم یهو خم شد دستشو برد تو جوب کنار خیابون شست🤯

😂باورت میشه طرف از یه ماشین گرون قیمت پیاده شده لباس آنچنانی تنش بود با صلابت راه میرفت دیدم یهو خم ...

باورت ميشه سوار ماشين خواستگار بشي توش بو گ و ز بياد!!!! بخواي بالا بياري؟؟؟؟؟ اينا بي فرهنگيه جانم

😂باورت میشه طرف از یه ماشین گرون قیمت پیاده شده لباس آنچنانی تنش بود با صلابت راه میرفت دیدم یهو خم ...

حتما آب واجب بوده بنده خدا 😄😄😄

منم یه پسردایی دارم مثل دخترا هی کرم و ژل میزنه، با ادکلن دوش میگیره لباسای درجه یک میپوشه ولیییییی بشدت شلخته و کثیفه تو خونه 😂😂

طفلک زنداییم همش باید جمع کنه.. 

خلاصه حواست باشه گول نخوری 😁😁😁

اوضاع طوری شده که اگه ازت بپرسن حالت چطوره؟ باید بگی...     'بهتر از فردا' 
2714
حتما آب واجب بوده بنده خدا 😄😄😄 منم یه پسردایی دارم مثل دخترا هی کرم و ژل میزنه، با ادکلن دوش میگ ...

بازم لباس بریزه رو زمین میشه کنار اومد شلختگی عیبی نداره،تمیز باشه فقط بهداشتو رعایت کنه با بیل وایمیسم بالا سرش لباساشم از رو زمین جمع کنه😂

بازم لباس بریزه رو زمین میشه کنار اومد شلختگی عیبی نداره،تمیز باشه فقط بهداشتو رعایت کنه با بیل وایم ...

باور کن جمع نمیکنن، بقول زنداییم اینجور آدما اول ازدواج جوگیرن حرف گوش میدن ولی به مرور زمان دوباره برمیگردن به ذات خودشون، الان مجرد هستن شیتان پیتان میکنن، ازدواج که کنن همینم میذارن کنار.. 

تمیزی باید تو ذات آدم باشه😃👌

البته آدم های استثنا هم هستن😅

انشاءالله از همونا قسمت ما هم بشه😁

اوضاع طوری شده که اگه ازت بپرسن حالت چطوره؟ باید بگی...     'بهتر از فردا'