2737
2734

ورزش خيلي تاثير داره ولي اره ميشه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره 

دااليييي😂😂😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2728
اره 

سلام

یه سوال؟

من تا یماه پیش ۷۴ بودم بارژیم سخت شدم ۶۹ الان یه هفته ست وزنم استپ کرده تو یه چالش شرکت کردم باید ۲/۵کیلو دیگه کم کنم میترسم نتونم چجوری میتونم وزنمو از استپ دربیارم

فقط نگو شوک بده که نمیتونم 😭نمیخام برم روترازو با ۷۰ کیلو مواجه شم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
سلام یه سوال؟ من تا یماه پیش ۷۴ بودم بارژیم سخت شدم ۶۹ الان یه هفته ست وزنم استپ کرده تو یه چالش ش ...

سلام

تنها راهش شوکه 

نه کی گفته قراره بشی 70؟

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2738
سلام تنها راهش شوکه  نه کی گفته قراره بشی 70؟

آخه بخام شوک بدم باید بخورم وزنم باز یه کوچولو بالا میره😭

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
آخه بخام شوک بدم باید بخورم وزنم باز یه کوچولو بالا میره😭

یه روز بالای 2000تا فست فودی بخور روز بعدش فست بگیر

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
یه روز بالای 2000تا فست فودی بخور روز بعدش فست بگیر

واقعا جواب میده؟فردارو میخورم

واقعا جواب میده؟فردارو میخورم

اره 

یک هفته یه روز درمیون فست باش و عادی بعد 1 هفته وزن کن