2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر  الان 17 ماهشه دو ماه پیش وزنش کردم 9 کیلو بود در کل لاغره

وای یعنی بچت مثل دختر من لاغر، هست ببین من همه راههارد رفتم خداروشکر الان وزن دخترم نرمال شده. ببین یه دوره سه هفته ای به پسرت راسیپ بده، هیچ ایراریم نداره. دوز کم بده، روش نوشته بالای ۱ سال روزی ۵ سی سی، شما دوتا یک ونیم سی سی بده، دو هفته صبح و عصر بده، هفته سوم فقط عصر بده. بعد بچت رو دور میفته‌. من همه راههارو رفتم. ادامش تو پست بعد میگم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
راسیپ چیه

شربت اشتها آور

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738

بعد باهاش سر لج نکن،بزور بهش نده. گولش بزن یهو بزار دهنش، من همه راههارو سر دخترم رفتم روزی سه مدل غذای مقوی درست میکردم، همش حرص میخوردم، تو ۱ سالگی ۷ کیلوش بود. فکر کن فقط اشک میریختم. اما الآن درست شده خداروشکر همش بهش نون و برنج میدم. همینجور نون سنگک خالی میدم دستش بخوره، دیگه سویقو اینا براش درست نمیکنم. دکتر بهم گفت نیاز روزانش یه کنجه گوشته بقیش کربوهبدراته، همین یه کنجه رو بعد وعده اصلیش بهش میدم. اصلا فکر نکن همش باید بهش گوشتو مرع بدی، بیشتر نیاز بچه نونه. همینجور بهش بده، هم دوس داره هم وزن میگیره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
راسیپ چیه

شربت اشتهاست، دوز کم بدی نه بچه عصبی میشه نه خابالو، حتما بده

ممنون من به جز تو آبگوشت اصلا بهش نون نمیدم😥

خواهش عزیزم. منم عین شما بودم .صبحانه دنت بهش میدادم یا شیر برنج اماده یا خامه و عسل خالی بدون نون. خیلی اشتباهه . الان قشنگ میشونمش نون بربری براش میخرم، وسطش کره میزارم ریز ریز از صبح که بیدار میشه تا طهر که میخاد بخابه قشنگ یه عالمه میخوره. اولش شاید تفش کنه اما بعد عاشقش میشه 😍

دختر من نونو پرت میکرد، اما الان میدم دستش تمومش میککه. هر روز نون تازه بخر، تو دادن گوشت خیلی زیاده روی نکن. چون معده بچه های ما کوچیکه فوری با گوشت پر میشن. موفق باشی گلم 🤩

من الان ایمونس گرفتم گفتن برا سیستم ایمنی و اشتها خوبه 

هیچی جای راسیپو نمیگیره واقعا معجزه میکنه، بقیش همه الکیه

2706